אביו של בן ה-12 החשוד ברצח אנדריי טיומקין, דר רחוב מחולון, שוחח היום (שני) עם N12 וסיפר פרטים נוספים האירוע החמור. לדבריו של האב "הכתובת הייתה על הקיר", והילד נקלע לאירוע אלים מול אנדריי. מפרטי האירוע עולה כי אנדריי מת מחבטה חזקה בראשו באמצעות חפץ חד. "למיטב הבנתי הכול היה באופן מפתיע, זה קרה בתוך שניות", הוסיף.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האב, המשמש גם כעורך דינו של בן ה-12, סיפר כי לפי שעה לא ברורים נסיבות האירוע הקשה. "הוא לא באמת קולט עד הסוף מה התרחש. זה אירוע מאוד מוזר מה שקרה", אמר. "בתור עורך דין אני מבין הרבה יותר ממה שאני מבין כאבא".

זירת רצח דר רחוב בחולון (צילום: החדשות 12)
זירת האירוע בחולון | צילום: החדשות 12

הוא הוסיף: "הוא לא היה מעורב באירוע פלילי או קטטה, גם לא עם משטרה. הוא ילד שובב, לא חסר ילדים כאלה. אני לא מבין איך ילד בן 12 נמצא במקום של נרקומנים, הייתה קטטה בין אנשים מבוגרים לממש ילדים, אני לא מצליח להבין בעצמי".

האב סיפר כי אנדריי, אותו דר רחוב, היה מוכר עליו ועל הנער החשוד. לדבריו, האירוע לא קרה "מתוך שיעמום" כמו שדווח, אלא הסיפור של הילד מורכב ומסובך הרבה יותר. לכן, האב ציין כי "הכתובת הייתה על הקיר". "אני מבין שהיו שם כמה חברים, לא ברור איך הם הגיעו למקום הזה", אמר.

זירת רצח דר רחוב בחולון (צילום: החדשות 12)
זירת האירוע בחולון | צילום: החדשות 12

האב, שהוא גם סנגורו של הנער החשוד, רמז גם על קו ההגנה האפשרי בהמשך: "ישנה אפשרות שתהיה שם הגנה עצמית, מאוד ייתכן שמדובר בחבלה שזה, כלומר, שסיבת המוות אינה ממש קשורה למעשה".

הנתיחה העלתה שמדובר באירוע פלילי

בחודש מרץ האחרון, אנדרי טיומקין מחולון נמצא מת במבנה נטוש בעיר, כך פרסמנו אמש (ראשון) לראשונה במהדורה המרכזית. בחקירת המשטרה נמצא כי ילד בן 12 הגיע למקום יחד עם חבריו וחבט בראשו של חסר הבית בחוזקה באמצעות חפץ חד.

תחילה, במשטרה סברו כי לא מדובר באירוע פלילי, אך הנתיחה שבוצעה העלתה תמונה אחרת. על פי החשד, הפגיעה בטיומקין הייתה מתוך שיעמום, או שמדובר במעשה קונדס. יחד עם זאת, המניע עדיין לא לגמרי ברור, ואין ספק שלא הייתה שם התגרות מוקדמת.

משקלם של יתר החברים של החשוד במעורבות לאירוע נבדקת ובשלב זה לא ידועה מידת המעורבות שלהם. התיק נדון כעת במשטרה ובפרקליטות, שסבורות כי בקרוב יוגש כתב אישום. מאחר שמדובר בנער מאוד צעיר, יצטרכו להתחשב בעובדה זו במקרה כזה.