גם אחרי שחשפה באומץ את זהותה, אולה קרבצ'נקו עדיין זכורה ומוכרת בכינויה הקודם: א"ק מפרשת תאיר ראדה. הצעירה מתמודדת הנפש, שבן זוגה א"ח טען כי התוודתה לפניו שרצחה את תאיר, יצאה למרדף אחר צדק. הפרקליטות כבר הפריכה את טענותיו של א"ח וקרבצ'נקו אף התלוננה שא"ח תקף אותה – אך למרות זאת התיק נגדו נסגר. בפנייה למ"מ פרקליט המדינה ביקשה קרבצ'נקו לפתוח את התיק מחדש.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בפרקליטות נקבע כי א"ח ביקש לנקום באופן נבזי בזוגתו לשעבר אולה קרבצ'נקו שסיימה איתו את הקשר. בנוסף, התלוננה קרבצ'נקו במשטרה פעמיים וטענה שא"ח אנס אותה, היכה אותה, איים עליה, פגע בפרטיותה, נכנס למחשב האישי שלה ולפרופילים שלה ברשת והפיץ, בין היתר, תמונות עירום שלה.

הפרקליטות סגרה את התיק נגדו וכעת, באמצעות עורכי הדין תומר שוורץ ודניאל חקלאי, קרבצ'נקו מבקשת לפתוח את התיק הזה מחדש. אל הפנייה ששוגרה בשבוע שעבר לעורך הדין עמית איסמן, ממלא מקום פרקליט המדינה, צורף מכתב שכתבה אולה: "האדם הזה, א"ח, גרם לי סבל כה רב. כאב כה צורב שעד היום אני בוערת בזיכרונות שעולים וצפים, לופתים בי ומחזירים אותי אחורה", כתבה.

"אני צריכה לחנוק את הדמעות כדי לכתוב לך. לא יודעת למה אחרי שהוא הודה בחלק ממה שהוא עשה לי הוא לא טופל. אי העמדתו לדין מוסיפה לי סבל. החקירה לא מוצתה. זה לא נותן לי שלווה. בבקשה שמע אותי", כך קרבצ'נקו בפנייתה לאיסמן.

פרקליטיה של קרבצ'נקו ציינו במכתב לאיסמן כי א"ח הודה בפה מלא במשטרה שאנס את אולה, הודה שהתעלל בה, ששבר את הלסת שלה, שפגע בפרטיותה. עוד טוענים הפרקליטים שוורץ וחקלאי כי ההחלטה התמוהה לדבריהם של פרקליטות מחוז תל אביב לסגור את התיק נגד א"ח כלל לא נמסרה לאולה - שהייתה באותה העת באשפוז פסיכיאטרי.