שחקן ישראלי מוכר נעצר בסוף השבוע בחשד שאיים על אימו ותקף אותה באמצעות חרבות. מדובר בשחקן טלוויזיה וקולנוע ישראלי, ששיחק בעבר במספר סדרות ודרמות מוכרות. בחקירתו במשטרה סיפר החשוד כי בינו לבין אימו ואחיו קיים סכסוך ממושך וטען כי האם והאח שאיימו עליו תחילה. עוד הוא הוסיף שיש בידו סרטון שמוכיח שהאח הוא זה אשר תקף אותו.

סנגורו של החשוד עורך הדין רוי גבריאל הדגיש בדיון כי האירוע המדובר הסתיים כבר ביום חמישי וטען שאין צורך להאריך את מעצרו של החשוד משום שלא נשמעו איומים כלפי האם מאז. עוד הוא הוסיף כי השחקן מטופל פסיכיאטרית וביקש לשחררו מכיוון שהוא עצמו מעוניין בשלב זה לעזוב את בית האם.

בניגוד לעמדת הסנגוריה, הורתה השופטת פנינה נויבירט בצאת השבת להאריך את מעצרו של החשוד עד היום (ראשון) בשעה 13:00, זאת מכיוון שלדבריה "עולה כי קיים חשד סביר נגד החשוד לביצוע העבירות המיוחסות לו". עוד אמרה השופטת כי "קיימת אינדיקציה ראשונית המצדיקה בדיקה פסיכיאטרית של החשוד".

ל-N12 נודע כי השחקן דרש מהאם שתעביר את יחידת הדיור שבה הוא מתגורר על שמו, אולם לאחר שזה סרבה, התפתח בין השניים ויכוח סוער שבמהלכו הוא איים ש"יעשה לה תרגיל חרבות". מדיון שהתקיים אתמול בעניין הארכת מעצרו, עולה כי החשוד איים על אימו בעבר בכמה הזדמנויות שונות תוך שהוא צועק, מקלל ומגדף אותה. בכמה פעמים השכנים אף נאלצו להזעיק את המשטרה בשל הטרדות ואיומים קשים.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של החשוד למשך חמישה ימים נוספים לצורך השלמות חקירה והדגישה כי תבחן כיצד יש לנהוג בעניינו בהמשך החקירה.