מור שילת, בת 25 מירושלים, היא הולכת הרגל שנהרגה אתמול (ראשון) בתאונה בדרך חברון בירושלים. שילת נלכדה מתחת לאחד מכלי הרכב וחולצה לאחר מאמצים של כוחות ההצלה בזירה - אך לבסוף נקבע מותה. 

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתאונה הקטלנית היו מעורבים 7 כלי רכב ובהם מיניבוס, ונפצעו 9 נוסעים באורח קל ובינוני. 5 מהפצועים פונו לבתי החולים הדסה עין כרם ושערי צדק שבבירה. בחקירה הראשונית של התאונה עלה החשד כי המיניבוס הפוגע חצה את הצומת באור אדום. 

חובשי מד"א מאיר פולק ורועי שכטר סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות הולכת רגל ומספר כלי רכב. הולכת רגל שנפגעה מרכב מסחרי נלכדה תחתיו כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב-מערכתית קשה מאוד. תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

תאונת שרשרת, ירושלים, מיניבוס, הולכת רגל (צילום: כבאות והצלה מחוז ירושלים)
זירת התאונה הקטלנית בירושלים | צילום: כבאות והצלה מחוז ירושלים

שילת התגוררה בדיור מוגן של עמותת שק"ל, אשר מספקת שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים. מהעמותה נמסר: "משפחת שק"ל כואבת את פטירתה בטרם עת של הדיירת האהובה מור שילת ישראל ז"ל בתאונת הדרכים הקטלנית אתמול. מור, בת 25, נקלטה במערך הדיור הקהילתי של שק"ל מיד עם תום לימודיה בבית ספר "נעורים" יחד עם חברותיה ללימודים. היא התגוררה אצלנו מעל ארבע שנים, עשתה את צעדיה הראשונים כאדם בוגר החי חיים עצמאיים בקהילה ונהנתה מחיים טובים ומלאים עם השותפות שלה לדירה והצוות שעטף אותה. מור עבדה בבית מלון בירושלים והייתה מוערכת מאוד ואהובה בזכות מוסר עבודה ומסירות גבוהה. מור, חברותית ומוקירת תודה, הייתה בת בכורה ותמכה באמה ובאחיה הצעירים".