אמירה חריגה בדיון: המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של תושב מזרח ירושלים, שהעלה לחשבון 'טיקטוק' סרטונים שבהם תיעד שוטרות במהלך עבודתן בעיר העתיקה לצד מוזיקה בערבית. נציגת המשטרה אמר בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בעיר: "הוא מתמקד בשוטרות בסרטונים שהוא מעלה ומתמקד במקומות אינטימיים של שוטרת". למרות בקשת המשטרה להארכת המעצר בחמישה ימים, השופט טען כי התיעוד "מחמיא".

"אני לא יודעת כמה זה חוקי לצלם גופם של שוטרים שהולכים בעיר העתיקה", אמרה נציגת המשטרה בדיון. עוד הסבירה את הפרשנות שנתנו במשטרה לאירועים: "בהתנהלות ובסרטונים עם מוזיקת הרקע שהוא מעלה, לפי מה שאנחנו רואים יש פה ניסיון לפגוע בפרטיות והעלבת עובד ציבור".

החשדות שיוחסו: פגיעה בפרטיות, פרסום תצלום של אדם לפי חוק הטרדה מינית, הטרדה באמצעות מתקן בזק והעלבת עובד ציבור. פרקליטו של החשוד תהה: "האם זה תיק שמצדיק מעצר, שיזמנו אותו לחקירה. בית המשפט הנכבד העיר בצדק – יש פה שאלה אם בכלל יש פה עבירה. אני לא מבין מדוע יצא צו מעצר בתיק זה".

לאחר בחינת חומר הראיות וצפייה בתיעוד פסק השופט אלעד לנג מבית משפט השלום בירושלים כי יש לשחרר את החשוד. השופט הוסיף: "איני סבור כי יש מקום לשנות מהחלטתי שהפרסומים אינם פוגעניים אלא דווקא מחמיאים לשוטרת".

השופט לנג גם ציין שהשוטרת צולמה "באזור ציבורי ולפיכך נראה כי לא הונח חשד מספק לביצוע עבירה כלשהי". הוא גם טען שאין בתיעוד פגיעה בפרטיות, הטרדה מינית או העלבת עובד ציבור. בעקבות זאת המשטרה החליטה להגיש ערעור לבית המשפט המחוזי בעיר ודיון בנושא ייערך ביום ראשון הקרוב. בשל כך החשוד יישאר במעצר.