החקירה הסתיימה ללא מוצא: יו"ר הקואליציה מיקי זוהר נחקר באזהרה לפני כחודשיים, במשך כ-3 שעות - בחשד לסחיטה באיומים של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, והערב (רביעי) עולה כי ההערכה המסתמנת היא שתיק החקירה נגד זוהר ייסגר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עם סיום פעולות החקירה, התיק הועבר בימים האחרונים לפרקליטות המדינה והמשנה ליועץ המשפטי, עו"ד נורית ליטמן צפויה להכריע בעניין. נראה כי ממצאי החקירה בעניינו של יו"ר הקואליציה אינם חוצים את הרף הנדרש ואינם מצדיקים הגשת כתב אישום נגדו.

זוהר נחקר בחודש נובמבר האחרון, באגף החקירות והמודיעין, לאחר שבראיון לגולן יוכפז וענת דוידוב ברדיו 103FM אמר: "אני מבטיח שיהיו עוד הקלטות שייחשפו, יש עוד סיפור פלילי נגד מנדלבליט שלא פורסם". לשאלת המגישים ענה זוהר שהוא "לא מאיים", אבל יתחייב ש"זה מה שיקרה, תפעילו את הדמיון".

עוד הוסיף זוהר בריאיון לרדיו שקדם לחקירה: "אנחנו מחכים שעוד דברים ייחשפו ויצאו אל האור וככה יתברר שכל מה שאמרנו היה נכון לגבי תיאום מושחת בין שי ניצן למנדלבליט, שנסחט על ידי ניצן להגיש את כתבי האישום בכל מחיר נגד נתניהו". מיד לאחר הריאיון הבהיר ראש הממשלה נתניהו שדבריו של זוהר נאמרו ללא ידיעתו ולא על דעתו