נערה בת 13 מאזור השרון הגישה תלונה במשטרת חדרה לפני כחודש על אונס קבוצתי שעברה לדבריה בידי ארבעה גברים. חוקרי המשטרה פתחו בחקירה לאחר שזו סיפרה שהגברים, שאותם פגשה במקרה, הפעילו כוח ואנסו אותה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפי שעה לא נעצרו חשודים, ורק נלקחו דגימות במסגרת בדיקה רפואית שמחזקים את הטענה לאונס. הנערה, הלומדת בפנימייה, ברחה מהמוסד שבו היא לומדת בשרון לאזור באר שבע אבל הוחזרה לשם על ידי משפחתה כדי שתשהה במסגרת טיפולית. 

לפי החשד, הבריחה של הנערה מהמוסד לבאר שבע הייתה עם חברה שלה, ושם התבצע המעשה. הנערה לומדת בפנימיות מגיל צעיר, וגורמי רווחה מהרשות המקומית שבה גרה המשפחה נמצאים עמה בקשר. 

גורם המעורב בחקירה מסר כי מדובר ב"סיפור מזעזע וקשה", אך הנערה לא משתפת פעולה מאז שמסרה את הפרטים הראשונים בתלונתה.

בהמשך החקירה התברר כי הנערה, שהתגוררה בהוסטל פתוח לנערות במצוקה באזור המרכז, הראתה סימני מצוקה כששבה אליו. הצוות הבחין מיד שהיא לא כשורה, שוחח איתה והבין שעברה תקיפה מינית.

הצוות ליווה אותה לבית לין, מרכז הגנה לילדים ונוער ומשם לחדר אקוטי (חדר 4). בעקבות המקרה התקבלה החלטה ברווחה שעם מציאתה כעת לאחר חיפושים, למען ביטחונה היא תעבור למעון נעול.

לפני כשנה וחצי הנערה התלוננה על כך שנאנסה על ידי קבוצת נערים. במשטרה התנגדו אז לערוך עימות בין הילדה לבין החשודים בשל החשש מפני פגיעה נפשית. 

לפי החשד, הנערה, שלומדת בפנימיות מגיל צעיר, ברחה מהמוסד בשרון לבאר שבע עם חברה שלה ושם אירע האונס. 

מהמשטרה נמסר: "מיד עם קבלת התלונה במשטרה בחשד לעבירות מין שבוצעו בקטינה, נפתחה חקירה המתנהלת בימים אלו. מטבע הדברים לא נפרט על אודות חקירות מתנהלות, אולם נציין כי במסגרת החקירה בוצעו מגוון פעולות והמשטרה תמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ולבצע את כל הפעולות הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת".