לאחר שארבע מטופלות התלוננו נגדו שניצל אותן מינית, מסתמן כי הפרקליטות תגיש כתב אישום בכפוף לשימוע נגד הפסיכולוג יובל כרמי. בינתיים, בית המשפט שחרר אותו למעצר בית בתנאים מגבילים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

גורם המעורב בפרטי החקירה אמר ל-N12 כי הם "קרובים יותר מתמיד" מהגשת כתב אישום נגד כרמי.

שתי צעירות שהתלוננו נגד הפסיכולוג התראיינו בפנים גלויות וסיפרו כיצד כרמי ניצל אותן מינית, לכאורה, במהלך טיפול שעברו אצלו. אחת מהן, קים ארד, סיפרה בריאיון ל"מהדורה המרכזית", שהגיעה לטיפול אצל כרמי מפני שעברה פגיעה מינית בילדותה. "הוא ידע מה הדברים שמנתקים אותי, מה הרגעים שבהם אני פחות מצליחה להתנגד בהם", שיתפה. לדבריה, "הוא ניצל את זה והוא עשה את זה כשהוא לא הסתכל עליי בכלל".

קים סיפרה כי במהלך אחד הטיפולים הציע לה יובל כרמי לעשות תרגיל, כזה שלא עשתה מעולם - לשבת עליו כחלק מתרגיל "לסנכרון צ'קרות". זה היה נשמע לה מוזר אבל היא סמכה עליו והאמינה שהתרגיל יישאר בגבול הטיפול. "הוא ישב מולי, הוא נגע בי. התנתקתי, פחות נכחתי שם - הרגשתי שאני פחות רואה את הסיטואציה מבחוץ. יכול להיות שהוא נוגע בי במקומות כאלה? פקחתי את העיניים וראיתי שאנחנו מתנשקים", סיפרה.

צעירה נוספת, גילי לי-כהן, גם הגישה תלונה נגד כרמי וסיפרה כיצד הטיפול התמים הפך לניצול מיני. "בהתחלה הפגישות היו רגילות, כל התהליך היה הדרגתי ועדין", היא ציינה. "הוא אומר מההתחלה שהוא מטפל בגוף ונפש בטיפול הוליסטי ושמעורב בזה הרבה מגע. לאט-לאט התחלתי להבין לאן זה הולך אבל לא חשדתי כי זה חלק מהטיפול. כל פעם הייתה עוד התקרבות, עוד משהו אינטימי. קשה לשים את האצבע על רגע מסוים וזה מה שנורא בזה – זה מתגנב. הוא נוגע בידיים וברגל ובודק איך את עם זה – את חושבת שיש לך שליטה כי הוא שואל 'זה יותר מדי בשבילך?', אבל אין לך שליטה על זה וזה כל פעם יותר ויותר".

עו"ד יהודה שושן‎
עו"ד יהודה שושן

תגובת סנגורו של כרמי, עו"ד יהודה שושן: "הפרקליטות שמעה את צעקת מרשי שהיחסים עם המתלוננת נעשו בהסכמה ולכן החליטה לשחררו למעצר בית. ניסיון השחרת מרשי בתקשורת, ע"י גופים בעלי אינטרסים על מנת לייצר אמפטיה לא תואיל. השפעת הגופים על המתלוננת קים להעברת מסרים עת התראיינה בפנים גלויות ושמה, גרמה לה נזק רב. צר לי שהמתלוננת נוצלה ע"י בעלי אג'נדה שרצו דרכה להעביר מסרים וגרמו לה לשנות את גרסת האמת. ההקלטה שבידנו וחומרים נוספים שיוצגו בהמשך, לא מותירים ספק שהכול נעשה בהסכמה".

עו"ד רוני אלוני סדובניק, המייצגת את נפגעות העבירה, מסרה בתגובה: "אנו ערות לניסיון סנגור הנאשם לגרום להגשת כתב אישום מקל לערכאת השלום, כשהמקום לברר את ריבוי העבירות החמורות שביצע הוא רק בבית משפט מחוזי שאליו מוגשים כתבי אישום בעבירות שמעל 7 שנות מאסר. את זאת, מנסה החשוד להשיג על ידי הכפשתה של קים. התנהגותו זו מוסיפה חטא על פשע".