פרסום ראשון: יהודה משי זהב התייצב הבוקר (שני) במשרדי להב 433 עם פרקליטו וביקש למסור את גרסתו המלאה לטענות שפורסמו נגדו בימים האחרונים. המשטרה סירבה לקבל את גרסתו בשלב הזה. 

משי זהב הגיע הבוקר לתחנת המשטרה מיוזמתו, וביקש למסור גרסה לנוכח מה שהוא מכנה "עלילת הדם" שמופצת נגדו בימים האחרונים. לטענתו, שופכים את דמו ומעלים חשדות קשים ומופרכים מבלי שהוא יכול להתייחס אליהן.

‎עו״ד אפרים דימרי, פרקליטו של משי זהב, אמר ל-N12: "מרשי כמאמין בחפותו יזם את הצעד הלא שגרתי והעמיד את עצמו לחקירה בפני להב. אין למרשי מה להסתיר".

עו"ד אפרים דינזי
עו"ד אפרים דמרי

במשרדי להב 433 נפגש משי זהב עם קצין חקירות, ובתגובה לבקשתו למסור גרסה מלאה השיב לו הקצין שבשלב הזה לא ניתן לגבות ממנו גרסה. עוד אמר הקצין שהוא יזומן בשלב מאוחר יותר לחקירה שבמהלכה יוכל למסור באריכות את גרסתו המלאה ולהתייחס לכל אחת מהטענות ומהחשדות שמועלים נגדו.

בנוסף, משי זהב אמר שהוא מוכן להתעמת פנים אל פנים עם כל אחת ואחד מאלה שטוענים בכלי התקשורת ומעלים נגדו חשדות לעבירות מין שביצע בהם.

אתמול המשטרה הודיעה כי היא פתחה בחקירה פלילית נגד יו"ר זק"א, זאת לאחר התחקיר שפורסם ב"הארץ" שחשף שורת עדויות נגד משי זהב שלפיהן הטריד מינית לכאורה במשך שנים ארוכות נשים, גברים וילדים.

עם פרסום התחקיר, הצטברו עוד ועוד תלונות נגד משי זהב. מאז סוף השבוע, לארגון "מגן" הגיעו שש עדויות חדשות על פגיעה מינית ובמקרה אחד גם על אונס. לפי התחקיר, משי זהב הפחיד ואיים על הקורבנות כדי שלא יספרו על מעשיו. הוא הזהיר צעירה חרדית שכפה את עצמו עליה כי אם תדבר, "ג'יפ של זק"א ידרוס אותך".