זה קרה ביום שישי שעבר, בשעות הערב, ברחוב מרכזי בכפר עילוט סמוך לנצרת. וליד אבו ראס, רואה חשבון מוכר בחברה הערבית, נשלף מרכבו בידי חבורה של 10 אנשים: הם תקפו אותו באכזריות במקלות וברזלים ונמלטו. בכל אותו זמן אשתו ושני בניו יושבים מפוחדים ומבוהלים בתוך הרכב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"שלפו את בעלי מתוך הרכב", שחזרה אשתו של אבו ראס, "התחילו לתת לו מכות בצינורות". מאז המקרה אבו ראס מאושפז בטיפול נמרץ בבית חולים רמב"ם בחיפה, במצב קשה עם חבלת ראש. בני משפחתו של וליד מחכים מחוץ לטיפול נמרץ. לטענתם הסיבה לתקיפה היא ככל הנראה זכייתו במכרז אדמות.

וליד אבו ראס, רואה חשבון שהוכה בעילוט (צילום: באדיבות המשפחה)
וליד אבו ראס, רואה החשבון שהוכה בעילוט | צילום: באדיבות המשפחה

האח חאלד אבו ראס סיפר ל-N12: "אלה לא אנשים, אלה חיות. מזל מאלוהים ומלמעלה שלא נפטר. יש לו דימום ושברים בכל הגוף, הילדים שלו מחפשים את אבא".

שבוע לאחר האירוע הקשה, המשטרה ממשיכה לחפש אחר כנופיית התוקפים ומבקשת את עזרת הציבור באיתור חמישה חשודים. משפחתו של וליד רק מתפללת שיחזור לעצמו בקרוב.

"אני לא יודע מה הם רוצים מהחיים שלנו", הוסיף האח, "אני מבקש שהמשטרה תנקוט בכל הצעדים למצוא את האנשים האלה. אנחנו יכולים לעזור להם יום ולילה".

 

חשודים בתקיפת רואה חשבון בעילוט (צילום: דוברות המשטרה)
המשטרה פרסמה את תמונות החשודים | צילום: דוברות המשטרה
 

"החשודים בתקיפה נמלטו מהמקום ומאז נמצאים בבריחה וחוקרי המשטרה, מבצעים פעולות חקירה לאיתורם", ציינו במשטרה - ופרסמו את שמותיהם של ארבעה מהחשודים, כולם תושבי עילוט: סאמר כמאל אבו ראס, בן 22; בכר נור עלי, בן 21; גזאל עווד עלי, בן 36; אמיר סעיד עלי, בן 25.

"משטרת ישראל מזהירה כי כל סיוע לחשודים מהווה עבירת סיוע לאחר מעשה שהעונש בגינה 3 שנות מאסר", הוסיפו. כל היודע פרטים על החשודים ומקום הימצאם מתבקש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת נצרת בטלפון שמספרו: 04-6028444.