אירוע חריג אירע הערב (שבת) בבית החולים איכילוב: גבר בשנות ה-30 לחייו הגיע לעמדת האבטחה בכניסה לבית החולים ותקף מאבטח, תוך שהוא מכה אותו בפניו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מיד עם תחילת האירוע השתלט המאבטח, בסיוע מאבטחים נוספים, על החשוד בתקיפה. בהמשך הוא נעצר בידי כוחות המשטרה, ובהתאם לממצאי החקירה יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט. טרם התבררו הנסיבות שהביאו את החשוד לתקוף את המאבטח, שמצבו הרפואי הוגדר קל.

אירוע האלימות בבית החולים היום מצטרף לשורת אירועי אלימות לא מעטים במוסדות רפואיים, שהתבצעו נגד מאבטחים וצוותים רפואיים בתקופה האחרונה. השבוע תקף אב לפעוטה את הצוות הרפואי בבית החולים סורוקה, לאחר שלטענתו לא היה מרוצה מהטיפול הרפואי לו זכתה.

בטור מיוחד ל-N12 לאחר המקרה, כתב ד"ר גיא בק-רוזן, רופא בבית החולים סורוקה: "מנהל היחידה לטיפול נמרץ ילדים מוכה באגרופים. הגבר שתוקף אותו מנסה לעקור את מכונת ההנשמה מהקיר כדי להטיח אותה בו. סגניתו, רופאה נוספת, מותקפת גם היא באכזריות. התוקף אוחז בגרונה, חונק אותה, תוך שהוא מרים אותה סנטימטרים ספורים מהרצפה. זו לא סצנה מהסדרה פאודה, אלא זו המציאות שהתרחשה אתמול בבית החולים סורוקה".