הסיפור הבא החל לפני כשלושה חודשים, לאחר שדודי, אב לחמישה ילדים, ענה לשיחת טלפון באמצע הלילה. מעברו השני של הקו, היה אדם שהעיד על עצמו כי הוא בן 53 מפתח תקווה. דודי, שהבין שהוא משוחח עם פדופיל, החליט להתחזות לילדה בת 13 ולהקליט את השיחה, כדי לתפוס את החשוד בשעת מעשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

דודי סיפר על האירוע בשיחה עם N12: "קיבלתי שיחת טלפון באמצע הלילה. מי שהיה מעבר לקו התבלבל, וברגע שהוא שאל אותי אם אני ילדה - התעוררו בי החושים של האבא הדואג והחלטתי ללכת עם זה עד הסוף, ולתפוס אותו על חם".

המטרידן, שחשב שהוא משוחח עם ילדה, קיים איתה שיחה בעלת אופי מיני שארכה יותר מחצי שעה, ניסה לתאם איתה מפגש ואף שידל אותה לקיום יחסי מין בתשלום: "אני יכול לעשות לך כיף ולהגיד לך מילים יפות. אני מוכן אפילו לשלם לך כסף".

החשוד המשיך לדבר בצורה מינית ובוטה, למרות שידע שמדובר בילדה צעירה: "אז מה אם את בת 13? אפשר לדבר איתך על דיבורי אהבה ואת תזרמי איתי". הוא תיאר את מה שהוא מתכוון לעשות לה, ונרתע כשאמרה שהיא צריכה לקבל רשות מאימה.

בשלב מסוים, השיחה התקדמה לכדי ניסיון לתאם פגישה עם הילדה לכאורה. בתמורה, הבטיח המטרידן לשלם לה 150 שקלים. במקביל, דודי יצר קשר עם המשטרה שהאזינה לשיחה על הקו, וכך הצליחה להשיג פרטים על אודות החשוד ולעצור אותו.

לאחר כמה ימי מעצר, הוחלט לשחררו בתנאים מגבילים, ובימים אלו החקירה נמשכת במטרה להחליט אם להגיש נגד החשוד כתב אישום. "אני מצפה שהמשטרה ובית המשפט ימצו איתו את הדין ושהוא יהיה מאחורי סורג ובריח", אמר דודי. "אני ממליץ להורים להיות ערים לשיחות הטלפון שהילדים שלהם מקיימים, ולהיות מודעים לסכנה".