המשטרה עצרה הבוקר (חמישי) תושב נהריה בן 40 בחשד שרצח הבוקר את אימו. החשוד התקשר לדווח למשטרה על הרצח והשוטרים הגיעו למקום ועצרו אותו לחקירה. צוותי מד"א שהגיעו לזירה, קבעו במקום את מותה של האם, בת 76, לאחר שנמצאה עם פצעי דקירה בכל חלקי גופה. שוטרים שהגיעו לזירה החלו באיסוף ממצאים. מהמשטרה נמסר כי הרקע והנסיבות לאירוע בבדיקה. אחת השכנות סיפרה ששמעה צרחה של גבר בלילה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

החשוד ברצח משתף פעולה עם החוקרים באופן חלקי בלבד והתנהגותו בחקירה מוגדרת "מוזרה". בשל כך מדובר בחקירה מורכבת שנארכת כבר מספר שעות. 

שרשרת האירועים החלה ב-03:00 לפנות בוקר, אז שמעה אחת השכנות צרחה של גבר. בשעה 04:30 התקשר הבן החשוד למוקד 100 של המשטרה והודיע על האירוע, בשעה 5:48 צוותי מגן דוד אדום זומנו למקום.

אחת השכנות סיפרה ל-N12: "אני מכירה את המשפחה, למדנו בבית הספר ביחד. אנשים נפלאים, היא הייתה בשכנות, באה לכולם לעזור ולעשות. היא הייתה חברה עם כל השכנים. באמצע הלילה, בערך ב-3 התעוררתי ואז שמעתי צעקה של גבר שצעק ככל הנראה את השם של השכנה שנרצחה - ואז היה שקט גמור. אני מכירה את המשפחה 60 ומשהו שנים, אני חושבת שהם גרים פה עשרות שנים".

מהפרטים שידועים עד כה, המנוחה השאירה אחריה 6 ילדים, כולל החשוד ברצח שאינו נשוי. חברה של המשפחה סיפרה ל-N12 עליה: "זו אמא של כל העיר. כשקמתי מהשינה ראיתי משטרה וצלצלתי לבת שלה. הבן שלה הוא בחור טוב. מה קרה לו?! היא הייתה כל עולמו והוא היה כל עולמה. אף פעם הוא לא רב איתה, הוא עזר לה כל הזמן". 

עדיאל זנו, פרמדיק מד"א שהגיע לזירה, סיפר: "כשהגענו למקום חברנו למשטרה שהובילה אותנו לתוך הדירה. האישה הייתה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".