המשטרה מבקשת מבית המשפט השלום בקריות להאריך את מעצרו של גבר בשנות ה-40 לחייו, החשוד שרצח את אימו בנהריה לפנות בוקר (חמישי). גופת האם הועברה לנתיחה לאחר המוות. שכנים וגורמים המעורים בחקירה סיפרו כי לחשוד עבר פסיכיאטרי, ואף דיווחו כי החשוד היה בטיפול נפשי כפוי טרם הרצח.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

חקירתו נמשכה היום שעות ארוכות, ובמהלכה נאלצו החוקרים לאזוק את החשוד, לאחר שקפץ והשתולל בכסאו. בכניסה לדיון החשוד הטיח עצמו פעם אחר פעם בתא החשודים וצעק: "קח אותי אבא, אימא מחילה - אני רוצה המתת חסד". ל-N12 נודע כי החשוד היה קרוב לאימו - הוא התגורר ביחידת דיור סמוכה לדירתה וטיפל בה, כשהיא מצדה דאגה לו גם כן.

"בשעה שש בבוקר המשטרה כבר הגיעה - אחותי גילתה את זה מהתקשורת", סיפרה אחותו של החשוד בבכי במהלך הדיון. "אנחנו משפחה נורמטיבית אני לא יודעת מאיפה זה נפל עלינו". עוד הוסיפה האחות: "אני פה היום כדי שיראה אותי וידע שאנחנו אוהבות אותו - הצוואה של אימא שלי היא שנדאג לו".
 
יהודית גריינר, אחת השכנות, תיארה בשיחה עם N12 את ההתרחשויות בליל הרצח: "הייתי ערה ושמעתי צרחה של גבר, אם אני לא טועה שם של אישה. וזהו. אחר כך היה שקט כזה". שכנה אחרת הוסיפה כי: "היא הייתה אימא של כל השכונה, של כל העיר. הוא בחור טוב, מה קרה לו? הוא היה בשבילה כל עולמה והיא הייתה בשבילו כל עולמו. לא היה ריב, לא היה כלום. אף פעם לא רב איתה. הוא עזר לה כל הזמן". 

חיים שרעבי, גיסה של האם, אמר ל-N12: "היינו אצלה אתמול, אני ואשתי. לא היה כלום, לא היה ריב". הוא סיפר כי על הטרגדיה נודע להם רק בבוקר.