האירוע בירושלים שהסתיים בקטטה:  לפני כחצי שנה, נהג הסעות בשכונת קריית היובל צפר להולך רגל, שלדבריו התפרץ לכביש. בתוך כך, האירוע הדרדר והסתיים בכך שהנהג פונה לבית החולים עם שברים בגולגולת, כך פורסם אמש (ראשון) במהדורה המרכזית עם תיעוד של התמונות הקשות ממצלמות האבטחה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

נהג ההסעות עצר בצד ועל אף שלא הכירו זה את זה, החלו השניים להחליף מהלומות. למעשה, זו הייתה רק תחילת האירוע, שנעשה אלים אף יותר. בזמן שנהג ההסעות הלך למכולת הסמוכה וניקה את פניו - הגיע התוקף וחבט בראשו עם אבן שפה, בעט בו ותקף אותו באגרופים. הנהג שהותקף סיפר: "הוא צעק לי 'בן זונה' . איך שיצאתי מהאוטו, הייתה נגיחה שלי ושלו. נפתח לי הראש. הוא הלך".

קטטה אלימה בירושלים (צילום: חדשות 12)
קטטה אלימה בירושלים | צילום: חדשות 12

מהצד השני, עו"ד בועז קניג פרקליטו של התוקף אמר: "מרשי יוצא מביתו, מנסה לחצות את הכביש. כמעט ונדרס. יתרה מכך, הנהג הפוגע עוד עוצר את הרכב, נוגח במרשי, תוקף אותו בצורה קשה. מרשי הגיב רק כשחש בסכנת חיים". עוד הוסיף: "בסיום האירוע מרשי לא עוזב את המקום ולא בורח מהמקום. את כל מחדלי המשטרה שלא הצליחה להזמין אותו לחקירה, אין שום טעות לנסות אפילו להפיל על כתפיו".

עו"ד בועז קניג (צילום: ליאור גולסאד)
עו"ד בועז קניג | צילום: ליאור גולסאד

בפרק הזמן שבו התוקף עדיין לא נעצר על ידי המשטרה, השניים נפגשו פעם נוספת בכביש. על פי כתב האישום שהוגש כנגד התוקף, הוא איים שוב לפעול באלימות קשה. בשבוע שעבר דחה בית המשפט העליון את בקשת התוקף להשתחרר למעצר בית. מיוחסות לו 11 הרשעות בעבירות אלימות ורכוש, ושני תיקים פליליים על עבירות אלימות - והוא כעת מואשם בחבלה חמורה ובאיומים.