דקר אותה ורק אז ירה לעברה פעמיים: מחקירת רצח דיאנה רז ז"ל בביתה בנעלה עולה אמש (ראשון) כי ככל הנראה לרצח קדם מאבק בין בני הזוג. במהלכו הבעל החשוד, אמיר רז, דקר את אשתו כנראה בסכין בפלג גופה התחתון ורק אז ירה לעברה. אמיר מוחזק בתא מיוחד ומפוקח בעקבות חשש שינסה לפגוע בעצמו. בחקירה הראשונית, אמיר הודה במעשיו ואמר כי חווה "בלאק אאוט" בזמן המעשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מחקירת הרצח עולה כי ככל הנראה בין בני הזוג פרץ מאבק שקדם לרצח, במהלכו אמיר דקר את דיאנה בפלג גופה התחתון. רק אז הוא שלף את אקדחו, ירה כדור אחד ופגע ברגלה ורק לאחר מכן ירה כדור נוסף לראשה וגרם למותה. בשלב הזה, הוא התקשר לאימו וביקש שתגיע לביתו. לאחר שאספה את ילדיו, הוא התקשר למפקדו הישיר וקרא: "תבוא אני צריך אותך דחוף" – מבלי לספר לו שזה עתה רצח את אשתו.

דיאנה רז, שעל פי החשד נרצחה ע"י בן זוגה (צילום: פייסבוק)
דיאנה רז | צילום: פייסבוק

אמיר רז מוחזק בבית המעצר אבו כביר בתל אביב. הוא כלוא בתא שמכונה "חללית" – תא מדופן שמפוקח 24 שעות ביממה במצלמות. הסיבה: חשש שהשוטר שחשוד ברצח אשתו ינסה לפגוע בעצמו.

אתמול אימו של אמיר, איבו רז, סיפרה ל-N12 על השיחה עם בנה: "אנחנו אבלים, המומים ובוכים. לא ישנים ולא אוכלים. המזון שלי זה רק מים וקפה. אנחנו מחפשים תשובות שאין לנו. ביום שישי אמיר התקשר אליי ואמר 'אימא בואי'. שלושה נכדים שיחקו בטרמפולינה בחוץ ואמיר היה איתנו. הילדים היו נראים מאושרים".

אמש הובא אמיר במהלך הלילה אל ביתם ביישוב נעלה, שם אירעה התקרית, ושחזר לעיני חוקרי המשטרה את האירוע לפרטיו, כך נודע ל-N12. זאת, לאחר חקירה ראשונית שבה הודה החשוד כי רצח את אשתו ואמר לחוקרים כי הוא חווה "בלאק אאוט" בזמן שביצע את המעשה ואינו יודע להסביר מדוע עשה זאת.