נדחתה בקשתה של ציפורה דוד, המטפלת שהורשעה בהתעללות בתינוק בן 11 חודשים, לקיצור שליש מעונשה. בספטמבר האחרון נכלאה דוד בכלא נווה תרצה למשך שנה, ובמהלך החודשים האחרונים הגישה בקשה לקיצור שליש, בקשה שכעת אנו מפרסמים לראשונה שלא התקבלה על ידי ועדת השחרורים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתאל רוגוב אמו של הפעוט שבו התעללה דוד מסרה: "אני רגועה ושמחה מההחלטה שהתקבלה, מהידיעה שבוועדה יושבים אנשים שמכירים בחומרת המעשים ומבינים שאין מקום להקל. העונש הוא קצר גם ככה. מקווה מאוד שהיא לא תשתחרר יום אחד לפני תאריך השחרור המלא שלה - 31 באוגוסט.

הרשעתה של דוד הגיעה אחרי שהודתה במעשה והביעה עליו חרטה. תיעוד של ההתעללות אף פורסם בחדשות 12. 

בפתח השמעת גזר הדין בשנה שעברה ציינה השופטת אפרת פינק כי "הנאשמת נהגה באכזריות תוך הטלת אימה משמעותית". לדבריה, "הפגיעה בערכים המוגנים קשה ביותר, התנהגות בזויה כלפי תינוק חסר ישע תוך הפרה קשה של אמון ההורים בה. היא נהגה בו באלימות ואגרסיביות עד כדי התעללות בו: צעקות חוזרות ונשנות, התעלמות מסבלו, הכנסה אגרסיבית של מזון, מתן סטירות, הזזת התינוק באמצעות רגלה, איום על התינוק. ניכר כי מדובר בהתפרצות חוזרת ואלימה כלפי התינוק, ללא תכנון, אך לא מדובר באירוע נקודתי. הסרטונים מדברים על פוטנציאל קשה לגרימת נזק וסבל לתינוק".