נהג מונית מצפון הארץ, כבן 70, תועד כשהוא מחבק ומנשק עובדת בתחנת דלק בצפון - ואף נכנס אחריה לתא השירותים. הצעירה הגישה נגדו תלונה לפני שלושה חודשים, ועל אף תיעוד מצלמות האבטחה, הוא עדיין משוחרר וממשיך לעבוד כנהג מונית.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"הייתה לנו סתימה בשירותים, והתחלתי לנקות. הוא נכנס אחרי פנימה, ופשוט קפאתי," משחזרת א', הצעירה שהתלוננה נגדו במשטרה, "הוא התחיל לנשק אותי. בהתחלה בלחי, ואז בפה. הוא הכניס לי יד מתחת לחולצה ואמר לי: 'אני לא יודע מה עשית לי בגוף שגרמת לי להתמכר אלייך'".

א' חששה בחודשים הראשונים להתלונן, והחלה בטיפול פסיכולוגי כדי להתמודד עם הטראומה. באוקטובר היא שמעה שהוא הגיע שוב לתחנת הדלק וחיפש אחריה - והחליטה כי היא חייבת להתלונן במשטרה. "הבאתי להם את התיעודים בעצמי", משתפת א'. "לראות את זה שוב זה פשוט היה נורא. צמרמורת, אותה בחילה בדיוק. אבל הבנתי שאני חייבת, אם הוא עשה את זה לי הוא יכול לעשות את זה לבנות אחרות, ואני רוצה לשמור עליהן".

מונית (צילום: משה שי/פלאש 90‎, חדשות)
חלפו כמעט שלושה חודשים - והחשוד עדיין משוחרר ועובד כנהג מונית | צילום: משה שי/פלאש 90‎, חדשות

מאז שהגישה תלונה רשמית במשטרה, חלפו כמעט שלושה חודשים - והחשוד עדיין משוחרר ועובד כנהג מונית. "איך משטרת ישראל מאפשרת דבר כזה?" תוהה עו"ד עידית רייכרט, המייצגת את נפגעת העבירה. אני מאוד מוטרדת מזה שמסתובב אדם מבוגר שעשה דבר כזה, שיכול להסיע נשים ובחורות צעירות והוא לא מורחק מהחברה. אישה צעירה יכולה להיכנס אליו למונית בלי לדעת שהיא בתוך מלכודת!".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: מיד עם קבלת התלונה נפתחה חקירה במסגרתה בוצעו מגוון פעולות חקירה ונחקר החשוד במעשה. מטבע הדברים לא נפרט אודות חקירות מתנהלות, אולם נציין כי בימים אלו החקירה נמצאת בשלביה האחרונים ועם סיום החקירה יועבר התיק לעיון והחלטת הפרקליטות.

מעורך דינו של החשוד, ערן אמרני נמסר: החשוד מכחיש כי היה בהתנהגותו אופי מיני כלשהו. מדובר באדם מבוגר, נעדר כל עבר פלילי, שמעולם לא נחקר במשטרה. החיבוק הנטען היה ידידותי ואבהי גרידא, לעיני כל ולדאבונו התפרש בצורה שגויה.