דיאנה רז שנרצחה ביום שישי בידי בעלה העלתה רק לפני כמה חודשים לקבוצת פייסבוק סגורה סרטון בנושא אלימות כלפי נשים ודרכי ההתמודדות איתה, בעקבות הרצח של מיכל סלה ז"ל. "אני דיאנה רז, אנחנו קבוצת אימון, ואני עוזרת לנשים להגיע לזוגיות נכונה ובריאה", מספרת המנוחה בסרטון שהגיע ל-N12.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"חשוב לי לתת אינדיקציה למי שחלילה נמצאת בקשר שהוא לא בריא או לא נכון. המטרה בלייב הזה היא להעלות נקודות אזהרה. לא כל מה שאני אגיד כאן חלילה עלול להביא לאיזושהי פגיעה או רצח. אבל יש הרבה מערכות יחסים שמגיעות גם "רק" לפגיעה מילולית או כלכלית - וה"רק" זה במירכאות, כי כל פגיעה היא פגיעה, קשר לא בריא הוא קשר לא בריא".

בהמשך רז פנתה לצופות ואמרה: "אם מישהי שצופה בי עכשיו נמצאת בסיטואציה שבה יש קשר אלים, היא צריכה לפנות לאיש מקצוע", והבטיחה לתת מספרי טלפון של עמותות ואנשי מקצוע.

על פי החשד, רז בת ה-32, נרצחה ביום שישי האחרון בידי בעלה השוטר במהלך ויכוח, וארבעת ילדיהם - בני שנה עד שבע נכחו בבית. אמש (שבת), בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של החשוד אמיר רז בתשעה ימים והוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית. ארבעת ילדיהם נמצאים אצל הוריה של המנוחה.

מוקדי סיוע:

 • משרד העבודה והרווחה
  קו חירום ארצי למניעת אלימות במשפחה וילדים בסיכון: 118
 • נעמת 
  הקו החם למניעת אלימות: 9201*, פקס: 03-6492472
  שעות מענה טלפוני: ימים א'–ה’ בשעות 15:00-08:00
 • ויצו
  קו חירום לגברים אלימים: 02-6551159
 • איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ולנפגעי תקיפה מינית
  קווי החירום לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית נשים: 1202 |  גברים: 1203