שנתיים אחרי הרצח הכפול של בני הזוג תמר ויהודה כדורי בשכונת ארמון הנציב בירושלים - המשטרה פרסמה היום (שני) קלסתרון של החשוד בביצוע הרצח, ומבקשת את עזרת הציבור.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הקלסתרון הזה פורסם 4 חודשים לאחר שהפיצה המשטרה סרטון שעורר את חשדם של החוקרים. בסרטון נראה אדם מתהלך בסמוך לזירה בזמן שהוא מסתיר את פניו כשהוא עובר בסמוך למצלמות - וייתכן שבכך הוא ניסה להקשות על זיהויו. 

קלסתרון החשוד ברצח הכפול של בני הזוג כדורי בירושלי (צילום: דוברות המשטרה)
קלסתרון החשוד ברצח הכפול של בני הזוג כדורי בירושלים | צילום: דוברות המשטרה

נוסף על כך, בסרטון הראשון נראה אותו אדם נושא תיק גדול על גבו, ובסרטון השני הוא חוזר לאותו מקום ממנו הוא בא - ללא התיק. עם זאת, במשך הזמן הזה לא הצליחו במשטרה להביא לזיהויו.

כעת, מקווים במשטרה, שפרסום הקלסתרון הזה יסייע במעצרו של החשוד – שנתיים לאחר הרצח שהסעיר את הבירה. כל היודע דבר על זהות האדם שנראה בקלסתרון מתבקש לדווח בהקדם בטלפון למוקד 100 של המשטרה.

למרות הזמן הרב שעבר מאז מקרה הרצח, הוא נותר כאמור לא מפוענח. בחודש מרץ 2019, חודשיים אחרי הרצח, שוחרר בן משפחה שהוגדר בזמנו כחשוד המרכזי ברצח.

בן המשפחה היה עצור במשך כמה שבועות ולאורך כל החקירה הכחיש את מעורבותו. המשטרה לא השיגה שום ראיה הקושרת אותו למעשה, ובן המשפחה שוחרר. בדצמבר 2019 נעצרו שלושה בני אדם בחשד למעורבות במקרה, אך כעבור כמה ימים גם הם שוחררו.