הגננת המתעללת מרמת גן: בהמשך לתיעוד הקשה ששודר אמש (ראשון) במהדורה המרכזית, היום פורסמו הקלטות ששלחה הגננת לילדים בעקבות טענות לאלימות. כך ניסתה הגננת החשודה להסביר להורים אתה חבלות שנגרמו לאחד הילדים: "זה כיסאות, לפעמים לוקחת משחקים, אוטו. אוטו נכנס איפה שהכיסאות והוא בפנים אולי הוא מכה. זה ילד זה לא בובה לשבת במקום אחד, הוא רץ הוא ילד חכם".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתיעוד שפורסם נראית הגננת מטיחה באלימות פעוט לתוך עריסה, חובטת בילדה קטנה השוכבת בעריסה, תינוק אחר קשרה שעות בסלקל ואף כיסתה אותו בחיתוך בד במשך זמן רב. בהקלטה ששלחה להורים העידה הגננת על קרבתה לילדים: "הורים יקרים", כל אמרה בהקלטה, "הילדים עכשיו ישנים, בגן הכל בסדר הכל מצויין, אני מבקשת לבדוק איך היה קבלת שבת. הילדים פה הם כמו נכדים שלי".

שוב התעללות בפעוטות ‎
"הפעוט חזר הביתה והתלונן"

אימו של אחד הפעוטות ראתה את התמונות זמן קצר לפני שידור הכתבה אמש, וזיהתה שם את היקר לה מכל סופג אלימות קשה ממי שאמור היה לשמור עליו: "סרטון זיהינו את הילד" סיפרה, "קשור שעות בסלקל, מכוסה בשמיכה, ללא אוויר לנשום. שעות שהוא לא... שהוא רק מניע ידיים ורגליים והוא בטח צורח. הילד היה קשור שש שעות לסלקל".

בית המשפט האריך הבוקר את מעצרה של הגננת אבל באופן יוצא דופן הטיל צו איסור פרסום על שמה. הסיבה - חשש שיתנכלו לה כפי שקרה במקרה של כרמל מעודה שביתה בזמנו הועלה באש.