צעירה בת 24 נמצאה אתמול (שבת) ללא רוח חיים בביתה שברמלה. בן זוגה בן ה-59 חשוד כי סיפק לה סמים שגרמו למותה, מעצרו הוארך בשלושה ימים. גופתה נשלחה למכון לרפואה משפטית לחקירה. 

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

השוטרים שהגיעו לביתה של הצעירה בת ה-24 ברמלה מצאו שם את גופתה כשלידה בן זוגה בן ה-59 ואישה נוספת בת 52. בן הזוג של הצעירה חשוד בכך שסיפק לה סמים; שני החשודים הובאו היום לדיון בבית משפט השלום בראשון לציון בבקשה להארכת מעצרם. מעצרו של בן הזוג הוארך בשלושה ימים נוספים, מעצרה של החשודה הנוספת הוארך עד מחר.

עו״ד איתי רוזין שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד במתן סמים לבת זוגו שנפטרה אמש ברמלה: "מדובר באירוע טרגי בו בני זוג הלכו לישון יחדיו והאישה לא קמה. הגבר הוא שהזעיק את כוחות ההצלה וביצע את ההנחיות שניתנו לו עד הגעתם למקום. הוא נמצא בסערת רגשות גדולה לאחר שאיבד בפתאומיות את בת זוגתו. הוא מכחיש את הטענות כלפיו ומשתף פעולה באופן מלא בחקירתו. אנו מצפים שלאחר חזרת תוצאות בדיקות המעבדה גרסתו תואמת והוא ישוחרר".

עו"ד גיל גבאי שמייצג את מטעם הסניגוריה הציבורית את החשודה בת ה-52: "החשודה אינה קשורה למותה הטראגי של המנוחה. החשודה ואחיה ניסו לסייע למנוחה כמיטב יכולתם, הם התקשרו למד"א וביצעו פעולות החייאה עד להגעת כוחות ההצלה למקום. לטעמנו לא הוצגו ראיות מספיקות על מנת להשאיר את החשודה במעצר ועל כן הגשנו ערר לבית המשפט המחוזי בעניין".

בשבוע שעבר אירע מקרה דומה כאשר צעיר בן 23 נעצר בידי משטרת מרחב ירקון, שעות לאחר שבת זוגו, בת ה-18, נמצאה מוטלת במצב אנוש בתוך דירתם ברחוב הרב קוק שבתל אביב. היא פונתה אל בית החולים, ובמקביל ביצעו בה פעולות החייאה, אך מותה נקבע זמן קצר לאחר מכן בבית החולים איכילוב שבעיר.

הצעירה נפטרה לאחר שככל הנראה צרכה סמים בדירה, ובן זוגה חשוד בהמתה בקלות דעת ובהספקת סם. שוטרי תחנת לב תל אביב עצרו לחקירה את בן הזוג, תושב העיר, לבחינת הרקע והנסיבות של מותה.