כתב אישום הוגש הבוקר (רביעי) נגד תושבת שוהם בת 45 בגין מעשים מגונים שביצעה בקטינה בת 12, חברה של בתה. הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשמת עד תום ההליכים מחשש שתמשיך לפנות למתלוננת, ובכך לפגוע בה ולשבש את החקירה.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד עינב וינוגרד, המתלוננת (ילידת 2008) הייתה חברה של בתה של הנאשמת. מאז מאי 2020 בילתה המתלוננת רבות בביתה של הנאשמת. הנאשמת פיתחה עם המתלוננת קשר, במהלכו הורתה לה לפגוש אותה בחדרים שונים בביתה, שם הייתה הנאשמת מלטפת אותה ומריחה את גופה.

בתוך כך, התכתבה הנאשמת עם המתלוננת שעות רבות, בין היתר התכתבויות על המגע והנשיקות שלהן ושאלה אותה על נושאים מיניים.

"בוקר טוב יפה שלי, אני שוכבת במיטה וחושבת עלייך ואת ממש פה במרחק נגיעה...אני מכורה לנוכחות שלך פה. רוצה לחיות בכל רגע נתון כשאת בסביבה שאוכל להביט בך לשמור עלייך לשמוע אותך כשרע לך, פשוט לאהוב אותך...הלבד שלנו כבר לא באמת לבד כמו שהיה ספונטני ובלי פחד. אבל עדיין היכולת להגניב חיבוק להגניב נשיקה להגניב ליטוף שווה את זה. מחכה ליום הזה שנוכל לשקוע אחת בשנייה בלי לחשוב ובלי פחד פשוט להיות ביחד כמו שאנחנו יודעות. אני כל כך אוהבת אותך. הלב שלי בידיים שלך אוהבת אותך בכל ליבי גופי ונשמתי...אני שלך".

הודעה ששלחה הנאשמת לקטינה

הנאשמת גם נהגה לשאול את הקטינה אם היא נוהגת לגעת בעצמה, וסיפרה לה על דרכים לענג את עצמה. בסוף כל יום הורתה הנאשמת לקטינה למחוק את ההתכתבויות ביניהן.

באחד המקרים המתוארים בכתב האישום, הורתה הנאשמת למתלוננת לעלות לאחד מחדרי הבית, שם המתינה לה. לאחר מכן סגרה אחרי המתלוננת את הדלת, דחפה אותה לקיר, אחזה בכתפיה ונישקה אותה על שפתיה ממושכות, תוך שניסתה להכניס את לשונה לפיה של המתלוננת, וביצעה בה מעשים מגונים נוספים.

פלאפון, נוער, סמארטפון, הודעות, אסמסים, הקלדה (צילום: Ponsulak Kunsub, 123RF)
בסוף כל יום הורתה הנאשמת לקטינה למחוק את ההתכתבויות ביניהן | צילום: Ponsulak Kunsub, 123RF

פעמים רבות כעסה הנאשמת על הקטינה על כך שנפגשה עם חברות אחרות או שלא נתנה לה לדעתה די תשומת לב, ואף איימה עליה כי אם לא תעשה כרצונה היא תורה לבתה להפסיק את החברות ביניהן.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים כתבה עו"ד וינוגרד כי "בנסיבות דנן, בהן המשיבה במשך חודשים רבים פוגעת במתלוננת בהזדמנויות רבות, בביתה, בגינה ציבורית ודרך הטלפון, אין בנמצא חלופה שיש בה כדי להבטיח את מטרות המעצר, ועל כן מתבקש בית המשפט הנכבד להיעתר לבקשה ולהורות על מעצרה של המשיבה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה".

סניגורה של הנאשמת, עו"ד יעקב שקלאר מסר בתגובה: "מדובר באשה יישרת דרך, אשת משפחה, בעלת מקצוע מוערכת, מטבורו של היישוב, שנפלה קרבן לקטינה מופרעת בנפשה, אובדנית והיסטרית שנמצאת באופן קבוע בהתקפי בכי ותלונות על כך שהוריה מתעללים בה. מרשתי חמלה על הקטינה והעניקה לה בית חם וכתף תומכת אלא שהקטינה הפכה לאובססיבית בתביעותיה לאהבה ולתשומת לב, עד שמרשתי ניתקה איתה את הקשר ואז באה לעולם עלילת שווא זדונית חסרת לב זאת. בית המשפט קיבל את טענותינו כבר בפתיח הדיון ושחרר את מרשתי בתנאים, עד לדיון הבא בעוד שבוע. לאחר שנקרא את התיק נפרק אותו לרסיסים ומרשתי תזוכה מכל אשמה".