רונית ברק בת ה-57 לא האמינה לרגע שהחלטתה לצאת להפגין ליד ביתה בתל אביב תסתיים בפינוי לבית החולים ותפרים בפניה המדממות. אבל, זה בדיוק מה שקרה בשבת האחרונה כשגבר שהיה באמצע טיול עם בת זוגו ותינוק בעגלה תקף אותה ואת בעלה, וחבט בפניה. היום (שני) הותרו לפרסום פרטיו של החשוד שנעצר: יוסי לוי. המשטרה ערכה עימות בינו לבין רונית.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

רונית ובעלה ירדו שלשום להפגנה מתחת לביתם ברמת החייל, במסגרת המחאות בכל הארץ נגד ראש הממשלה נתניהו. עוד לפני שהגיעו לצומת שבו התקיימה ההפגנה תקף אותם לוי, שהיה בכלל באמצע טיול עם בת זוגו ותינוק בעגלה.

החשוד בתקיפת מפגינה
החשוד בתקיפת המפגינה

"ירדנו בסביבות 17:30 להפגין", שחזרה רונית בשיחה עם N12. "בעלי הלך קצת לפניי עם הכלב. עבר גבר עם תינוק בעגלה שהתחיל לצעוק לכיוון בעלי 'שים מחסום לכלב'. לא היה צריך מחסום כי הכלב קשור, אבל הוא המשיך לצרוח ולקלל ובעלי הסתובב לראות מי זה".

 

מפגינים בגשר קק"ל (צילום: N12)
מפגינים נגד נתניהו בתל אביב | צילום: N12

בשלב זה הדברים הידרדרו במהירות ובאופן לא צפוי: "הגבר הוריד את המסכה, התקרב לבעלי, ירק לו בפרצוף ועשה תנועה מאיימת לכיוון שלו. זה היה נראה שהוא הולך לתקוף אותו. החשש שלי היה שהכלב יקפוץ לתקוף את הבן אדם. הוא היה עם הגב אליי והייתה לי צפצפה ביד, כשצפרתי בה הוא הסתובב והכניס לי אגרוף בתוך הפרצוף. אני נפלתי על הדשא, היו שם המון אנשים, הגיעו פרמדיקים".

רונית סיפרה שבעלה ניגש לתוקף וניסה לעצור אותו: "אני לא יודעת מה התפתח ביניהם, אבל הוא חטף את הדגל מבעלי והכה אותו בראש איתו". היא הוסיפה כי לאחר מכן הגבר החל ללכת משם ואחריו הרבה שכנים מפגינים וחברים שלא נתנו לו להתרחק. "אנשים עם אומץ רב פשוט עצרו אותו מלברוח משם", אמרה. "המשיכו ללכת אחריו, הוא הסתובב ותקף את אחד האנשים שצילמו ועקבו אחריו. כשהמשטרה הגיעה היא עצרה אותו ואת מי שצילם אותו".

רק כשפונתה לבית חולים היא הבינה לדבריה את חומרת האירוע: "עלה לי כל הזמן העניין הזה שהוא היה עם תינוק בעגלה. שזה בן אדם שיצא לטיול בערב עם תינוק וזה הסתיים בזה שאני בבית חולים עם חמישה תפרים בפנים. שהוא החטיף לאישה זרה בת 57 אגרוף בפנים. אני חושבת שאם משהו יכול לתאר את זה שזה חריג - זה זה".