אחרי שהתבטא נגד חברי כנסת ערבים, ניצחון בבית המשפט לאייל ברקוביץ': בית המשפט דחה היום (שלישי) את העתירה של ח"כ לשעבר עיסאווי פריג' נגד הכדורגלן לשעבר - לאחר יותר משנתיים של סכסוך מתוקשר. במהלך התוכנית "אופירה וברקוביץ'", שבה השתתף גם חבר הכנסת לשעבר, התבטא הכדורגלן לשעבר נגד חברי כנסת ערבים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בית המשפט קבע כי הדברים בגינם תבע פריג' ("מרגלים") לא הופנו כלפיו ולא נאמרו לעברו- ועל כן התביעה נדחתה. עוד נקבע כי הדברים כוונו נגד חברת הכנסת לשעבר חנין זועבי וח"כ אחמד טיבי.  חבר הכנסת לשעבר תבע את ברקוביץ' על סך 100 אלף שקלים בגין הוצאת לשון הרע, אך כעת נאלץ לשלם הוצאות משפט.

התביעה שהוגשה מצדו של ח"כ פריג', באמצעות עו"ד ערן לב, התייחסה לדברים שאמר ברקוביץ' בתוכניתו ב-17 באוגוסט 2018. "הם יודעים שהם סוסים טרויאנים. הם יודעים שהם יושבים בכנסת אבל הם מרגלים והם יודעים שהם לא משלנו", אמר ברקוביץ'.

העימות בין השניים החל עוד לפני הדברים בגינם הגיש פריג' תביעה נגד ברקוביץ'. במאי 2018 פריג' הגיע לאירוח נוסף בתוכנית. במהלך הקלטת הראיון, פריג' וברקוביץ' ניהלו עימות מילולי חריף, ועל כן הוחלט להימנע משידור הראיון. פריג' הוזמן לחזור ולהתארח בתוכנית לאחר שבוע. תכנית זו שודרה בסוף מאי ובה ניהלו השניים ויכוח ער אך מתורבת והריאיון הסתיים בלחיצת יד בין השניים.

השופט יאיר דולגין התייחס לטענת ברקוביץ' ועורך דינו תמיר גליק, שלפיה הדברים לא כוונו לפריג', ואמר בדיון בתביעה המדוברת שהתנהל ביוני 2019 שהכדורגלן ואנשיו בעמדת נחיתות. "ביחס לטענת ההגנה שהפרסום לא נאמר על התובע, אני חושב שאתם בנחיתות", אמר השופט. ברקוביץ' ועורך דינו טענו במהלך המשפט כי יש "אמת בפרסום", ובתגובה הסביר השופט: "אם תמשיכו לטעון טענה זו תצטרכו להוכיח שח"כ פריג' הוא מרגל וסוס טרויאני ונדמה לי שיהיה קושי בכך".