לא רק חתונות ותלמודי תורה: המשטרה פשטה בסוף השבוע האחרון על מסיבה מחתרתית במועדון מוכר בתל אביב, בה נכחו מאות צעירים שרקדו במקום הסגור וללא מסכות – הכול בניגוד להנחיות. שוטרים שסיירו באזור פשטו על המועדון, חילקו דו"חות לנוכחים שלא עטו מסכות ונגד בעל המועדון נפתח הליך פלילי בנוסף לרישום דו"ח על סך 5,000 שקלים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מאות צעירים נכחו בסוף השבוע האחרון במסיבה המונית במועדון בתל אביב המוכר בסצנת חיי הלילה. ההזמנות למסיבה המחתרתית נשלחו בקבוצות פרטיות או בעמודי פייסבוק שונים, הכל במטרה להוציא לפועל את ההפקה המחתרתית.

במהלך פעילות אכיפה יזומה של משטרת תל אביב מרחב יפתח, נחשפו השוטרים להתגודדות של צעירים מחוץ למועדון, בעקבותיה נכנסו פנימה. לדברי השוטרים בתוך המועדון נראו הנוכחים ללא מסכות, שותים אלכוהול ורוקדים בצפיפות בניגוד להנחיות. הצעירים שהיו בלי מסכה קיבלו דו"חות על פי החוק, ובעל המועדון זומן לחקירה. בנוסף לקנס בשווי 5,000 שקלים, נפתח נגדו הליך פלילי.

זהו אירוע נוסף שמשטרת ישראל הצליחה לעצור, אולם ישנם מועדונים אחרים שפועלים באופן מחתרתי. גם אם פתיחת המועדון הייתה משתלמת כלכלית אל מול הקנס שקיבל מנהל המועדון – במידה ויוגש נגדו כתב אישום רישיונו עלול להישלל ממנו כיוון שפעל בניגוד להנחיות – מה שמהווה מכה כלכלית משמעותית יותר.