אישה בת 70 העירה בשבוע שעבר לגבר שנכנס איתה למעלית כי עליו לעטות מסכה. הבקשה הובילה בתוך זמן קצר לאלימות קשה מצד הגבר, אושרי אדרי, בן 39 מהקריות. האישה פונתה לבית החולים עם חבלות ודימום בעין. אדרי נעצר והשבוע כבר הוגש נגדו כתב אישום חמור.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התקרית החריגה התרחשה ביום רביעי שעבר ב-08:10 בנוף הגליל. למעלית נכנסה דיירת בבניין ויחד איתה נכנס גם אדרי. הדיירת, בת 70, ביקשה מאדרי לשים מסכה על פניו וזה ענה שזה לא עניינה. היא ביקשה פעם נוספת ובתגובה הוא ירק עליה. ניסיון להחזיר לו נכשל – והוא המשיך בארבע מכות חזקות לעבר ראשה עם ידו והוסיף עוד מכה עם הברך עד שבת ה-70 נפלה על רצפת המעלית.

אך גם זה לא הספיק לו וכפי שתיעדו מצילומי מצלמת האבטחה, בזמן שהמעלית ירדה לקומת הקרקע, אדרי המשיך להכות את האישה ויצא מהמעלית לדרכו. האישה הצליחה לצאת מהמעלית כעבור דקה ארוכה, כשהיא נעזרת באחד השכנים. היא פונתה לבית החולים העמק בעפולה עם חבלות ודימום בעין. מצלמת האבטחה אפשרו למשטרה להגיע לחשוד תוך זמן קצר ולעצור אותו.

תקף בת 70 - רק כי ביקשה ממנו לעטות מסכה
רק ביקשה ממנו לעטות מסכה. תיעוד התקיפה

ביום ראשון הוגש נגד אדרי כתב אישום בבית משפט השלום בנצרת בגין תקיפת קשיש וחבלה' והוא כרגע עדיין במעצר. לפני שלוש שנים הוגש נגדו כתב אישום על תקיפה וחבלה של מי שהייתה בת זוגו במסגרת הסדר טיעון. הוא עבר סקירה של קצין מבחן שהעריך שהסיכוי שאותו נאשם יעבור עבירה דומה נמוך. בסופו של דבר נגזרו עליו 150 שעות לתועלת הציבור בלבד.

האישה בת ה-70 שרק העירה על מסכה מתאוששת כעת בביתה. היא סיפרה כי המכות כואבות מאוד והיא מקווה שהתוקף יקבל עונש חמור, אבל ייתכן שגם את התקיפה הזו ניתן היה למנוע.

עו"ד נג'מה הייב, שמhיצגת את התוקף מטעם הסניגוריה הציבורית, מסרה בתגובה: "מדובר בצעיר נורמטיבי שנקלע לסכסוך שכנים. הוא שיתף פעולה עם החוקרים ומסר גרסה להשתלשלות האירועים והביע צער על חלקו באירוע. לאחר שנלמד את חומרי החקירה נוכל להתייחס לאישומים".