אנשי משמר הגבול האוקראיני יצאו אמש (שבת) למבצע לחימה ב"הברחת סמים נרקוטיים", במהלכו עצרו 4 חשודים ישראליים בהברחת סמים. במבצע נתפסה כמות גדולה של קוקאין ונעצרו הישראלים לאחר שפקחי המכס זיהו את המשלוחים כחשודים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אנשי אכיפת החוק באוקראינה נכנסו למחסן הנמצא סמוך לעיר הנמל אודסה ועצרו על פי הדיווח ארבעה אזרחים ישראלים עם 120 קילוגרמים של קוקאין. אתר משמר הגבול האוקראיני דיווח שהישראלים היו מעורבים בהברחת סמים ענקית שמקורה במשלוח מדרום אמריקה שהגיע לאוקראינה דרך הנמל באודסה.

4 ישראלים נעצרו באוקראינה כשברשותם 120 ק"ג קוקאין (צילום: מתוך כלי התקשורת באוקראינה)
העצורים הישראלים באוקראינה, אתמול | צילום: מתוך כלי התקשורת באוקראינה

 

בתיעוד שפורסם בדף האינטרנט של הרשויות באוקראינה וברשתות החברתיות מוצג מעצר הישראלים שטרם ידועה זהותם. בסרטון רואים את אנשי הביטחון מפתיעים חשוד היוצא מהמחסן ומיד לאחר מכן נכנסים בנשקים שלופים, תוך שהם אוזקים את שאר החשודים.

4 ישראלים נעצרו באוקראינה כשברשותם 120 ק"ג קוקאין (צילום: מתוך כלי התקשורת באוקראינה)
רגעי המעצר באוקראינה, אתמול | צילום: מתוך כלי התקשורת באוקראינה

 

לפחות שלושה חשודים נוספים נצפו בסרטון כאשר הם נשכבים על הקרקע עם ידיים על ראשם, ומיד לאחר מכן נאזקים. בתיעוד מוצגות גם שקיות ניילון שככל הנראה מלאות בסמים.

האתר האוקראיני מדווח שבמסגרת המלחמה ב"הברחת סמים נרקוטיים" בוצע הליך מעצר על ידי פעילי המחלקה האזורית בשירות משמר הגבול הממלכתי באוקראינה, בשיתוף עם נציגי המכס באודסה ושירות ההגירה הממלכתי, בהנחיית הפרקליטות האזורית באודסה.