סוף למצוד: רביע כנאענה, החשוד ברצח אשתו ופאא עבאהרה בחודש שעבר, נעצר שלשום (שני) בתום שלושה שבועות של מצוד מתמשך. כנאענה הצליח להתחמק מכוחות המשטרה במשך תקופה ארוכה, והתחבא על פי החשד ביער באזור הגליל. במהלך מעצרו ניסה לדקור את אחד השוטרים ולהימלט. 3 חשודים נוספים נעצרו הבוקר בחשד שנתנו לכנאענה סיוע במהלך השבועות האחרונים, עו"ד באסל פלאח שמייצג אותם: "מכחישים כל קשר".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

למרות החשד הכבד נגדו, כנאענה סיפק מספר גרסאות לאירועים שהתרחשו ביום שבו אשתו נרצחה. לפני שהובא לדיון בהארכת מעצרו, הוא הכחיש את המיוחס לו וטען כי הוא לא התכוון לרצוח את אשתו המנוחה. "אני בסך הכול דקרתי אותה שתי דקירות בכתף - השאר זה מהאנשים, לא ממני", אמר כנאענה.

עם זאת, פריצת הדרך בחקירה הגיעה שלשום, לאחר ששליח פיצה דיווח למוקד 100 של המשטרה על כך שרכבו נגנב מאזור הגליל ועורר את חשדם של השוטרים. בעקבות הדיווח החשוד נמלט ליער סמוך לסכנין, שם חיכה לו כוח משטרה שהיה במארב במקום. ברגע שהכוח הבחין בחשוד נפתח נוהל מעצר, שבמהלכו החשוד אף ניסה לדקור את אחד השוטרים ולהימלט - אך ללא הצלחה.

אמש (שלישי) בית המשפט החליט להאריך את מעצרו של כנאענה ב-8 ימים, זאת למרות שבפרקליטות ביקשו להאריך את מעצרו ב-15 ימים לפחות. במשטרת ישראל חוקרים אם היו כאלו שסייעו לו במסע הבריחה, שכאמור ארך שלושה שבועות בהם הצליח כנאענה לחמוק מידיה של המשטרה.