כוכבת הרשת פריסיליה קשתי שוחררה הבוקר (רביעי) מבית הכלא לנשים נווה תרצה, לאחר שקיבלה שחרור מוקדם מוועדת השחרורים של הפרקליטות. קשתי נידונה ל-24 חודשי מאסר בגין דריסתו והפקרתו למוות של הולך הרגל בן ה-82 דוד מזרחי. קשתי התפרסמה לאחר שהקפידה, תוך כדי ריצוי עונשה בכלא, לתפעל חשבון אינסטגרם בו טענה כי היא בכלל בחופשה ארוכה בחו"ל. פריסיליה נאספה מבית הסוהר באמצעות לימוזינה, ואף הקפידה להעלות סטורי מהנסיעה חזרה הביתה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בעקבות הפרסום, שוחחנו עם בתו של דוד מזרחי, נעמי קניון שתקפה את המעשה: "רואים אסירה שלא ריצתה את העונש ויוצאת עם לימוזינה. הכל ממשיך. מחר היא תעלה סרט לאינסטגרם שאבא שלי כוכב עליון שם וואלה הכל רגיל. למה אנחנו כחברה צריכים חוקים ובתי משפט? לבזבז ימי עבודה. לימוזינה מחכה לה? אולי שיפרסו שטיח אדום ומדליה. אולי גם אות הנשיא?"

עוד אמרה קניון: "בושה וחרפה, אני רוצה לראות את גברת פרסיליה, אם אני הייתי דורסת את אבא שלה אם היא הייתה מקבלת את ההתנהגות הזו. היא התקשרה אליי בערב יום כיפור להתנצל. הייתי מופתעת. זה מעט מדי ומאוחר מדי. לדעתי זו הייתה הצגה לפי איך שאתה מתאר. המשפחה לא מבינה מה ומי, ונותנת גיבוי. שואו כמו קים קרדשיאן – אותו קטע".

שחרורה של קשתי התקיים כחלק משחרור מנהלי של שב"ס, וכתוצאה של עודף אסירים בבתי הכלא. לפני כחודשיים החליטה ועדת השחרורים לקצר את עונשה ולאפשר לה שחרור מוקדם. הפרקליטות אינה הביעה התנגדות לשחרורה בשל ההליך הטיפולי והשיקומי שעברה. פרקליטיה של קשתי ביקשו מבית המשפט לקצר את עונשה לאור התנהגותה הטובה בכלא והשתתפותה בסדנאות וטיפולים רבים במסגרת קבוצות של עברייני תנועה - וקיבלו את הקיצור המיוחל.

החיים הכפולים של פריסיליה קשתי - אקסטרה 1 (צילום: מתוך "חשיפה", קשת 12)
דוד מזרחי ז"ל | צילום: מתוך "חשיפה", קשת 12
פריסליה קשתי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם ​whereispk_)
פריסיליה קשתי, ארכיון | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם ​whereispk_

בתו של מזרחי בן ה-82 שנהרג בתאונה, נעמי קניון, הביעה את כעסה מההחלטה של ועדת הפרקליטות לתת לפרסיליה קיצור מאסר, בעיקר בשל העובדה שבעיניה פרסיליה לא הביעה חרטה על המעשה והמשיכה לתפעל חשבון אינסטגרם. "אחר כך מתפלאים למה אין הרתעה ולמה נהגים משתוללים על הכביש", אמרה קניון בתגובה לקיצור המאסר. "אין פה צדק. בטח עוד כמה שעות היא תעלה סטורי לאינסטגרם ותמשיך בחייה, ואנחנו נישא את הצער והכאב שלנו על מות אבינו עד סוף ימינו".