אלימות במחאה על הרג הנער: בלשי משטרה שביקשו לעצור הערב (שלישי) את אחד המפגינים במחאה על הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל בצומת זקס בירושלים, נתקלו במחאה אלימה מצדם של חבריו. בתיעוד מהזירה נראה אחד מבלשי המשטרה שרוע על הקרקע, כשהמוחים מכים אותו נמרצות, בועטים בו ומגדפים אותו. 

התקרית אירעה בעיצומה של ההפגנה בכיכר הסמוכה לכיכר זקס במאה שערים, כשהבלשים ביקשו לעצור את אחד המפגינים בסמטה צדדית לאחר שעל פי החשד, ניסה לחסום את התנועה באזור. למקום הגיעו מאות מפגינים וכוחות משטרה ממשיכים לפעול באזור כדי לנסות לשמור על הסדר ולמנוע התפרעויות ומהומות נוספות.  
 
בתוך כך, פורסם הערב תיעוד נוסף של מעצר אלים, הפעם דווקא מצד שוטרים כלפי נער בן 13 במוקד נוסף של ההפגנות, בצומת קדומים. בתיעוד נראים שוטרים מכים את הנער ומתנפלים עליו - זאת לאחר שניסה להתנגד למעצרו באלימות וניסה להרביץ לשוטרים. חבריו נשמעים בתיעוד קוראים לעברם "מה אתם עושים?" ו"מה אתם מרביצים לו?". בארגון "חוננו" שארגן את ההפגנות במוקדים שונים ברחבי הארץ, טענו שהמשטרה מנעה ממפגינים לרדת מהאוטובוסים ולהפגין - בניגוד לחוק. עוד טוענים בארגון שמפגינים נעצרו גם בקדומים ובקריית ארבע ושעורכי דין מטעם הארגון מסייעים לעצורים. 

מהמשטרה נמסר כי "במהלך ביצוע מעצר של חשוד על ידי בלשים, החלו מספר מפגינים לנסות ולסכל את מעצרו של חברם תוך שהכו קלות את אחד הבלשים ונמלטו. מעצרו של החשוד הושלם והוא נלקח מהמקום". בהמשך עדכנו במשטרה שחשוד בתקיפת הבלש נעצר.  

עוד הוסיפו כי" כוחות המשטרה ממשיכים בפעילותם אל מול מאות המפגינים שהגיעו אל צומת בר אילן וחסמו אותה לתנועת כלי רכב, החלו ביידוי אבנים וחפצים לעבר השוטרים וכתוצאה מכך נחבל שוטר לאחר שאבן שהושלכה פגעה בצווארו. בנוסף, גרמו המפגינים נזק לניידת משטרתית המשמשת להובלת עצורים וניפצו את חלונות הרכב. עד כה עוכבו ונעצרו 29 מפגינים שהפרו את הסדר, תקפו שוטרים וחסמו את צירי התנועה".