פרסום ראשון: סבתא ממרכז הארץ חשודה בכך שביצעה עבירות מין חמורות בנכד שלה בן ה-4. את התלונה הגישה אימו של הילד, ששמעה ממנו פרטים אינטימיים על מעשי סבתו. האישה, בעצת עורך דינה משה פלמור, החלה לתעד את מה שהנכד אמר לה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

חקירת המשטרה נפתחה לאחר שהילד סיפר לאימו מה הסבתא לימדה אותו לעשות. הדברים שתיאר היו מזעזעים והדהימו את האם, שהלכה לתחנת משטרה במרכז הארץ והגישה תלונה נגד סבתו של הילד.

האם מספרת שבהתחלה לא האמינה שהדברים שסיפר בנה נכונים ואמיתיים, אבל בנה התחיל לעשות דברים שלא תיארה לעצמה שבגיל כזה הוא יכול להיות מודע להם ולכן גם החליטה לתעד את מה שסיפר לה. בהמשך, מצוידת בסרטונים, הגישה האם את התלונה והמשטרה פתחה בחקירה. מאחר שמדובר בחקירה רגישה, הפרקליטות מלווה את התיק הזה מהיום הראשון שבו הוגשה התלונה. 

גורמים המעורים בחקירה אומרים שזו חקירה מורכבת ורגישה ושיש להתייחס אליה במלוא הרצינות. בשלב הזה הילד מסוגר והאם עזבה הכל ונצמדה אליו. המעשים אותם סיפר בן ה-4 אסורים בפרסום.

עורך הדין משה פלמור (צילום: יח"צ)
מייצג את האם והילד, עו"ד משה פלמור | צילום: יח"צ

עורך הדין משה פלמור, שמייצג את האם, סיפר ל-N12: "מדובר בחשדות חמורים של עבירות מין כלפי קטין חסר ישע. יש בידינו ראיות לביצוע אותן עבירות לכאורה. אנחנו מקווים שמשטרת ישראל תעשה את כל המאמצים כדי להגיע לחקר האמת".