אישה שנסעה בכביש החוף לכיוון תל אביב הבחינה אתמול (רביעי) ברכב שנוהג בפראות ומסכן את הרכבים האחרים. בסרטון מהמקרה, שאירע ליד מחלף קיסריה, ניתן לראות את הרכב מזגזג בין הנתיבים – וכמעט מתנגש במעקה הבטיחות וברכבים שלצידו. הנהג, בן 42 מנהריה, נעצר בזכות דיווח של עדת ראייה. שוטרי אגף התנועה הופתעו לגלות שהוא היה בתקופה של מאסר על תנאי בגין עבירה דומה, והיום ככל הנראה יוגש נגדו כתב אישום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי הודעת המשטרה, עדת הראייה קראה לנהג לעצור, ומשלא נענה לה – הזמינה משטרה. "יש פה רכב שמזגזג מנתיב לנתיב והוא כמעט נכנס ברכבים ובשוליים, נראה לי שהנהג שיכור", אמרה האישה בדיווח למשטרה. "הוא עובר מנתיב לנתיב וכמעט נכנס במעקה בטיחות. עוד שנייה יש תאונה, נראה לי עובר עליו משהו".

במשטרה אומרים כי עם קבלת הדיווח הוזנקה ניידת למקום, ובסמוך למחלף קיסריה על כביש 2, הבחין השוטר ברכב. הוא סימן לנהג לעצור בזהירות בשול הדרך. בתחילה זיהה השוטר פחיות בירה בתוך הרכב, ובשל חוסר שיתוף הפעולה מצד הנהג והסירוב לעיכוב, הוא נעצר במקום.

נהג נוסע בפראות
הנהג כפי שנראה נוסע על השוליים

בבדיקת שכרות שבוצעה לנהג, נמצא כי הוא בהשפעת אלכוהול בכמות 850 מ"ג לליטר אוויר נשוף, פי 3.5 מהמותר. הוא הועבר לחקירה, ובסיומה נשאר במעצר לאחר שהתברר כי קיים נגדו מאסר על תנאי למשך 4 חודשים בגין עבירה דומה. כמו כן, רכבו הושבת ל-30 ימים ורישיון הנהיגה שלו נפסל לתקופה דומה. היום המשטרה מתכוונת להגיש נגדו כתב אישום ולהביאו בפני בית המשפט השלום בחדרה.