חשד לאירוע אלימות במשפחה בירושלים: גבר דקר את אמו, אחיו וגיסתו ברחוב משה קול שבבירה. שניים מהם, כבני 30, נפצעו באורח קשה, השלישית נפצעה באורח קל. תינוקת בת 8 חודשים שנכחה במקום לא נפגעה. האח ואשתו הצליחו לברוח מהדירה עם בתם התינוקת בידיהם. הדוקר, ככל הנראה בעל עבר פסיכיאטרי, התבצר בדירה עם אימו ורק לאחר שהשוטרים פרצו לתוכה - הצליחו להשתלט עליו באמצעות ירי באקדח טייזר. הפצועים והפעוטה, על אף שלא נפגעה, פונו לבית החולים שערי צדק בירושלים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"לפני זמן קצר הוזעקו שוטרים לדירה בשכונת רמת בית הכרם בירושלים, אליה נאלצו לפרוץ לאחר ששמעו קריאות מצוקה", מסרו במשטרה, "חשוד בתקיפה נעצר במקום לאחר מאבק". עוד אמרו במשטרת ירושלים כי ההגעה המהירה של השוטרים למקום מנעה תוצאה חמורה אף יותר.

זירת האירוע בירושלים
זירת האירוע בירושלים
זירת האירוע בירושלים
זירת האירוע בירושלים

 

פרמדיק מד"א ליאור לוי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הגבר והאישה יושבים בסמוך לכיכר ברחוב כשהם בהכרה וסובלים מפציעות בפלג גופם העליון. פעוטה שבכתה הייתה על הידיים של אמה. מיד התחלנו בטיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים וחבישות, הכנסנו אותם לאמבולנסים ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים הסמוך כשמצבם קשה".

חשד לאירוע אלימות במשפחה בירושלים
חשד לאירוע אלימות במשפחה בירושלים

"בדקנו גם את הפעוטה שהייתה איתם, שלא נפגעה ולא נזקקה לטיפול רפואי", המשיך הפרמדיק לוי, "בהמשך ביצענו סריקות באזור ואיתרנו אישה שסבלה מפציעה קלה, חבשנו אותה ופינינו אותה במצב קל לבית החולים".