גירושים יכולים להפוך לעניין מכוער, אבל הסיפור הזה מראה עד כמה: גבר הפיץ כרטיסי ביקור ופלאיירים המפרסמים שירותי מין עם מספר הטלפון של גרושתו. בריאיון לתוכנית "שלוש" עם עופר חדד, התראיינה הגרושה א', וסיפרה על המקרה הנורא.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"לפני יומיים התחלתי לקבל שיחות טלפון מכל מיני גברים שמחפשים שירותי מין, ולא הבנתי מאיפה זה מגיע", שיתפה א'. "התקשרתי לעורכת הדין שלי ואמרתי – אני לא יודעת מה קורה ואני מפחדת, אני אמא ל-3 ילדים, וזה לא מתאים שכל מיני גברים יחפשו אצלי שירותי מין".

א' תיארה כיצד כי בן זוגה לשעבר איים עליה שיבצע מעשה שכזה בעבר: "התחלתי הליכי גירושים מבן הזוג שלי לשעבר לפני כשנה. בפרידה הראשונה הוא אמר שהוא ידאג להפיץ עליי תמונות שאני זונה, מוכרת את הגוף שלי, תמונות עירום שלי, ואני מבינה שהוא באמת עמד בהבטחה שלו".

"שפל מדרגה נדיר" 

בית המשפט הורה לגרוש להתרחק מבת זוגו לשעבר ואף הוציא צו הרחקה. "למרות זאת, מדי פעם הוא כן שולח לי כל מיני מסרים לא נעימים, ומחפש לפגוע בי בכל דרך אפשרית", מספרת א' בכאב. "כמו לפני יומיים, שהוא פיזר את כרטיסי הביקור שלי בשירותי זנות".

זהר רון, עורכת הדין של א', משתפת בזעזוע: "כעורכת דין לענייני משפחה, אני נתקלת בסכסוכי גירושים קשים, אבל מקרה נקמנות כל כך מכוער, שבן הזוג לשעבר מפיץ את פרטיה של אם ילדיו כנותנת שירותי מין – לדעתי זו ירידה לשפל מדרגה נדיר, מגעיל ומכוער שלא אמור להיות".

"אני ייעצתי למרשתי, שמתראיינת באומץ רב, לפנות לאנשים שהתקשרו לבקש ממך שירותי מין ולשאול איפה מצאו את המספר והפלאיירים. א' הלכה ואספה את כל הכרטיסים שמצאה באזור שהיא הופנתה אליו", אמרה רון. "הגבר נמצא תחת צו הרחקה, לדעתי המסוכנות שלו רבה".