חשד לרצח בטובא זנגריה: אישה כבת 50 נמצאה הלילה (בין חמישי לשישי) ללא רוח חיים בטובא זנגריה שבגליל העליון, כשסימני אלימות על גופה. לפי שעה החשוד במעשה הוא בעלה, ששהה במעצר בית לאחר שעל פי החשד תקף את בנו ואיים עליו. האישה הגיעה לבית אחותו של בעלה, שם הוא שהה במעצר - והותקפה על ידו במקום. המשטרה עצרה את הבעל החשוד, גבר בשנות ה-60 לחייו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

החשוד הוא תושב רומת אלהייב, שנעצר בסוף חודש מאי לאחר שזרק לעבר בנו בלוק אבן מחלון הקומה השנייה. בהודעת המשטרה נאמר כי "למרות האישומים, החשוד שוחרר לבסוף למעצר בית בכפר טובא זנגריה בתחילת יולי". מחקירת המשטרה עלה כי המנוחה שהתה עמו במעצר בית אצל אחותו בטובא זנגריה, ואתמול בשעות הערב הוא תקף אותה עד שגרם למותה.

"כשהגענו למקום הובילו אותנו לתוך בית", סיפר פראמדיק מד"א, סתיו ברודסקי. "הפצועה הייתה מחוסרת הכרה וסבלה מחבלות בגופה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

סנגוריו של החשוד, עו"ד אלון שליכטר ועו"ד מוטי מלניק, מסרו: "מדובר באדם מבוגר בעל רקע רפואי ונפשי. עניין זה הובא לידיעת משטרת ישראל, ואנו מצפים שהיחידה החוקרת תבצע את הבדיקות הנדרשות בנושא כדי להביא לחקר האמת. זהו מקרה מצער ואנו שולחים את תנחומינו למשפחה".

מתחילת השנה נרצחו בחברה הערבית 61 בני אדם - 8 מתוכם נשים. בעשור האחרון נרצחו 104 נשים ערביות, כש-80% מתוכן הגישו תלונה למשטרה קודם לכן.