מאז נכנסו מגבלות הקורונה לתוקף, אחת התקנות המרכזיות היא חובת עטית המסכה – שנדמה כי רבים עדיין אינם מיישמים אותה, גם חצי שנה לאחר פרוץ המגפה. אירוע חמור התרחש לפני שבועיים בחנות בתל אביב: בתיעוד ניתן לראות לקוחה שנכנסה ללא מסכה על פניה, ולאחר שהמוכר העיר לה על כך – היא יצאה, וחזרה עם כמה אנשים שהחלו לתקוף את המוכר באכזריות. היום (חמישי) הוגש כתב אישום נגד 3 מהחשודים באירוע הקשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בקשתו של המוכר, שנבעה מחובת עטית המסכה בימי קורונה על פי חוק במרחב בציבורי ובכל בית עסק, ככל הנראה הרגיזה את הלקוחה, וגרמה לה לעזוב את החנות. לאחר מכן, היא חזרה עם קבוצת התוקפים, שעל פי החשד הכתה באלימות קשה את המוכר.

מדובר ב-3 גברים ו-2 נשים שעל פי החשד היו מעורבים באירוע, שבו תועדו מכים את המוכר באגרופים, בבעיטות ואף בעזרת קסדות אופנוע, ולאחר מכן נמלטו. כתוצאה מכך, למוכר נגרם שבר בפניו ופגיעות נוספות, וכן עובד נוסף שהיה במקום נפצע.

המשטרה פתחה בחקירת האירוע, שבעקבותיה שמה את ידיה בתחילה על 4 חשודים, ולאחר כמה ימים הצליחה להגיע גם אל החשוד החמישי במעורבות באירוע, שנמלט ולבסוף נעצר אף הוא. בסיום חקירתם – נלקחו למעצר שלושת הגברים החשודים, צעירים תושבי תל אביב בשנות ה-20 לחייהם. שתי הנשים שוחררו בתום חקירתן בתנאים מגבילים.

היום הוגש כתב אישום נגד שלושת המעורבים, וכן המשטרה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרם עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.