עימות סוער התרחש הבוקר (שני) מחוץ לאולם בית משפט השלום בתל אביב, בסיום דיון בפרשת ההתעללות בגן הילדים "הקטנטנים של יעל" ברמת גן, שנחשפה לפני כשנתיים. הורי הפעוטות שעל פי החשד עברו התעללות, עקבו אחר מנהלת הגן יעל סבתו ומלוויה במסדרונות בית המשפט וצעקו לעברם בין היתר: "רצחת את הנשמה של הילדים שלי, שטן!", "הרסת לי את הילדים" ו"תתביישי לך".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ההורים הוסיפו וטענו שילדיהם עדיין לא התאוששו מההתעללות ואמרו כי "הילדים עד היום בשיקום". אחת האימהות צעקה: "עד היום הילד שלי ישן איתי בלילה". לאחר שההורים קראו לעבר סבתו: "תבקשי סליחה מהילדים שלנו". מלוויה ענו "אין לה על מה" ו-"לא קרה להם כלום".

הגן של יעל
צילום: החדשות

מאבטחי בית המשפט חצצו בין הצדדים ומנעו מההורים להתקרב למנהלת, המואשמת בהפרת חובת דיווח על המקרים, למרות שעודכנה על ידי ההורים בחשדות החמורים לתקיפה של הפעוטות על ידי הגננת סיגל אלקיים-וייס והסייעות אולגה מירושקין וקרן כהן-קריף.

על פי כתבי האישום נגד השלוש, בהזדמנויות שונות הן תקפו את הפעוטות בדרכים שונות, לרבות במכות, דחיפות, משיכות, טלטולים והטחות. במקרים אחדים הן אף גרמו לפעוטות חבלות של ממש. מעצר הגננת התבצע בתום חקירה סמויה ולאחר שהחוקרים צפו בתיעוד שלה "מתנהגת באגרסיביות" כלפי אחד מהפעוטות. היא הודתה במעשים והביעה חרטה על שאירע.