חשוד נוסף בפרשת האונס החמורה נעצר: המשטרה ממשיכה לחקור את האונס המזעזע שהתרחש בחדר מלון באילת, והבוקר (שבת) נעצר חשוד נוסף בפרשה, בן 17 מהדרום. חוקרי המשטרה חושדים שבן ה-17 שנעצר היום היה מעורב באירוע כולו - אך עדיין נבדקת מידת מעורבותו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בנוסף, החוקרים עיכבו אתמול לחקירה צעירה בת 19 לאחר שכתבה ברשת על סרטונים שהופצו לכאורה מהאירוע "אל תתקמצנו, שתפו". היא עוכבה לחקירה בחשד לניסיון שידול לפרסום חומרי תועבה ושוחררה בתנאים מגבילים לאחר שהביעה חרטה על מעשיה.  

היא טענה שעשתה זאת ללא מחשבה או כוונה מיוחדת וציינה שבעקבות ההתכתבות שהועברה היא מקבלת הודעות נאצה בטלפון ואיומים, שבעקבותיהם העלתה פוסט התנצלות לחשבון הפייסבוק שלה. לבסוף המשטרה, החליטה לשחררה תחת תנאים מגבילים. 

חברתה של הנערה העידה: "ראיתי התגודדות של המון אנשים, היא לא הבינה מה הולך סביבה"

אתמול (שישי) דווח כי המשטרה ערכה עימות בין חברתה של הנערה בת ה-16 לבין החשוד המרכזי, שעל פי החשד אנס את הנערה ראשון. בתום העימות, נראה שהחשדות נגדו התחזקו. החברה סיפרה על הלילה הטראומטי: "הרגשתי שהיא לא מבינה מה הולך סביבה, ראיתי התגודדות של המון אנשים באזור החדר". הגורמים המקצועיים שמלווים את בת ה-16 שנפגעה לכאורה באירוע מספרים כי מצבה הנפשי ממשיך להיות קשה, והיא מוטרדת מהאפשרות שהמעשים תועדו.

בעימות שנערך עם החשוד שנעצר ראשון, הובאה גרסת החברה במלואה. במשטרה תופסים את העדות שלה כאמינה וכבר בימים הקרובים מתכוונים חוקרי צוות החקירה המיוחד ממרכז לכיש לבצע מעצרים של חשודים נוספים שהיו מעורבים על פי החשד בעבירות המין.

הגורמים המקצועיים שמלווים את הנערה מספרים שמצבה הנפשי עדיין קשה מאוד. בני המשפחה שלה עוטפים אותה, לא עוזבים אותה ונמצאים סביבה כל הזמן. אותם גורמים סיפרו ל-N12 שהיא התרגשה מאוד מהתמיכה שהיא מקבלת מהאלפים שיצאו להפגין.

בת ה-16 נחושה שהצדק ייעשה ולא מתכוונת לוותר. היא מוכנה לשתף פעולה עם המשטרה בכל עניין. היא מתחילה לעכל ולהבין את גודל ועוצמת האירוע שעבר עליה, אך מוטרדת מאוד מעצם העובדה שמישהו מחזיק בתמונות ובסרטונים שלה, ומכך שמישהו ככל הנראה תיעד את המעשים.