שוטרי מרחב השרון פתחו בימים האחרונים בחקירה נגד עידן מרדכי, בחשד לגרימת מוות ברשלנות של אחותו סטאר מרדכי, בעת שהרכיב אותה על אופנוע סמוך לפתח תקווה לפני כשבועיים. בעקבות התאונה הקטלנית, שהביאה לפציעתו של עידן באורח קשה, הוא נחשד גם בנהיגה בחוסר זהירות והרכבת אדם בניגוד לתקנות החוק. מיד לאחר תאונת הדרכים - רישיונו נשלל.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

חקירת המשטרה מגיעה לאחר שהאח עידן, התאושש בימים האחרונים מפציעתו. בתחילה הוא אושפז כשאינו מודע לכך שאחותו נהרגה, ובהמשך התבשר על כך על ידי המשפחה. לפי עדי ראייה בזירת התאונה, הוא חיפש את סטאר וקרא: "איפה היא? איפה היא?".  

סטאר מרדכי
סטאר מרדכי | צילום: באדיבות המשפחה

עידן מרדכי נכח בהלוויית אחותו כשהיה על כסא גלגלים. מרדכי נקברה ביום שבו הייתה אמורה לחגוג את יום הולדתה ה-16עשרות בני אדם השתתפו בהלוויתה, ובהם חברותיה ללימודים שהביאו איתן בלונים אותם הפריחו במהלך ההלוויה. 

במהלך ההלוויה, צעקו חבריה של סטאר בבכי: "היום יש לך יום הולדת, כולם הגיעו. קומי!". בית הספר "אחד העם" בפתח תקווה, שבו לומדת אחותה של סטאר ז"ל, פרסם הודעת השתתפות בצער המשפחה: "בית הספר משתתף באבלה הכבד של תלמידת כתה י"ב חן מרדכי, על לכתה בטרם עת של אחותה סטאר, בתאונת דרכים. אנו מחבקים את משפחת מרדכי ומלווים אותם ברגעים הקשים. מי ייתן ולא תדעו עוד דאבה - משפחת 'אחד העם'". 

תאונת דרכים סמוך לפתח תקווה
תאונת דרכים סמוך לפתח תקווה | צילום: דוברות מד"א

מאי פרץ ז
מאי פרץ ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

מאי פרץ ז"ל נדרס ע"י בת דודתו

מקרה דומה אירע ביישוב אשלים לפני כשנה, אז נהרג מאי פרץ, נער בן 17 מהדרום שנדרס על ידי בת דודתו לאחר שחזרו ממסיבה בה בילו יחד. מחקירת המקרה, עלה כי פרץ נלכד במשך דקות ארוכות מתחת לרכב. הוא פונה במצב אנוש לביה"ח סורוקה ואחרי מאמצי החייאה הרופאים קבעו את מותו. בת דודתו הורשעה בגרימת מוות ברשלנות של אחיינה. 

_OBJ

בסביבות השעה 02:44 התקבל דיווח במוקד מד"א על נער כבן 17 שנפצע באורח אנוש לאחר שנהגת פגעה בו ביישוב אשלים. צוותי מד"א הוזנקו למקום וכשהגיעו העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים סורוקה עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם. בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו.