שמוליק דוידפור, צלם כדורגל שנפגע מאבוקת עשן שנזרקה לעברו במהלך משחק כדורגל, הגיש היום (חמישי) דרישה לפיצויים בסך 280 אלף שקלים - כך נודע ל-N12. הדרישה לפיצויים - ממועדון הכדורגל של הפועל ת"א ומחברת האבטחה TQS.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

האירוע המדובר התרחש במשחק כדורגל בין הפועל תל אביב ומכבי תל אביב באצטדיון בלומפילד בדצמבר 2019, משחק הדרבי הראשון באצטדיון המחודש. דוידפור צילם עבור הפועל את המשחק, ונפגע ישירות בראשו מאבוקה שנזרקה מיציע אוהדי מכבי בדקות הראשונות של המשחק.

דוידפור טוען שמאז האירוע הוא סובל מכאבי ראש חזקים, נעזר באופן קבוע במשככי כאבים ומתקשה לתפקד כבעבר. בנוסף, הוא סובל מחרדות אשר מונעות ממנו לשוב למגרשי הכדורגל ולבצע את עבודתו.

יש גם נפגע מהתקרית. צלם הפועל ת
מתקשה לתפקד כבעבר. שמוליק דוידפור | צילום: ספורט 5

לטענתו של דוידפור, הדרבי התל אביבי הוא משחק שקיים בו סיכון מוגבר, ועל מועדון הכדורגל הפועל תל אביב וחברת האבטחה היה להיערך לכך כראוי. בשל מה שהוא מגדיר כ"היערכות כושלת ונגועה ברשלנות חמורה", מבקש הצלם באמצעות עו"ד נוריאל אור 280,000 שקלים בגין נזקיו, כולל הוצאות רפואיות, כאב וסבל ונזק לציוד.

לאחר האירוע הקשה דוידפור התראיין לראשונה ל N12 ואמר: "אמרו לי שיצאתי בנס. זה היה יכול להיגמר אחרת לגמרי. ראיתי את הסרטונים שהתחילו לזרום ופשוט לא האמנתי".