סהר ושרה, זוג נשוי והורים לשלושה ילדים, רק רצו לחגוג בסוף השבוע האחרון את יום הולדתה של שרה בערב שקט בנחל הירדנית. ואולם, בשעה שישנו באוהל, מנוחתם הופרעה בידי שני נערים שהאירו פנימה בפנס, העירו את שרה בבהלה - וסירבו לבקשותיה שיניחו לה ולבעלה לנפשם. הזוג מספר כי ההטרדה החמירה, והנערים החלו לקרוא הערות פוגעניות כלפי שרה ובהן: "איזה ציצי" ו"אם את רוצה ליהנות, אנחנו כאן".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

שרה ביקשה שוב מהנערים לחדול ממעשיהם וללכת מהמקום. השניים עזבו, אך כעבור כמה דקות שבו, פתחו את דלת האוהל - ואחד מהם נכנס פנימה. בשלב זה התעורר סהר מצעקותיה של שרה, שהבחינה באחד הנערים המטרידים עומד מעליה.

"לא האמנתי למה שראיתי", שחזר סהר. "אני מתעורר מהצרחות של אשתי ורואה את הבחור הגדול הזה בתוך האוהל, רק חשבתי איך אני מעיף אותו ממנה". באותו הרגע התחיל סהר להדוף את השניים מכיוון האוהל בדחיפות ובאגרופים עד שהגיעו לשביל. מטיילים נוספים שהיו במקום התעוררו לשמע הצעקות והפרידו בין הצדדים.

בתום העימות אספו הזוג מיד את חפציהם, וביקשו להתרחק מהמקום בהקדם האפשרי ולהשאיר את החוויה הקשה מאחוריהם. בזמן התארגנותם, מספרים בני הזוג, איימו הנערים כי בכוונתם לחזור ולהטריד אותם.

"אני נשארתי עם כתם לכל החיים, והם יצאו בלי כלום"

בשלב זה, להפתעתם הרבה של בני הזוג, הגיעו למקום שוטרים ולקחו דווקא את סהר לחקירה. "היינו בהלם", סיפר סהר. "אחד הנערים התלונן עליי שתקפתי אותו בסכין, למרות שלא קרה דבר כזה. בסוף לקחו אותי לחקירה ואותם שחררו. אפילו לא דיברו עם אשתי ולא שאלו על ההטרדה המינית, התייחסו אליי כאל אחרון העבריינים". 

סהר שוחרר מהמשטרה עם רישום פלילי על תקיפה, בעוד שהנערים הגיעו לתחנה רק כדי לתת עדות על התקיפה שלו ושוחררו. מיד לאחר ששוחרר סהר, הוא ואשתו הגישו תלונה על הטרדה מינית. "רק רציתי להגן על אשתי שהוטרדה מהסוטים האלו", הבהיר סהר. "נשארתי עם כתם לכל החיים והם יצאו בלי כלום. שרה בטראומה, היא לקחה את המקרה מאוד קשה".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "בניגוד לנטען, לא הוגשה כל תלונה על הטרדה מינית, אלא תלונה על תקיפה. עם קבלת התלונה הוזעקו שוטרי משטרת ישראל לזירה, גבו עדויות, אספו ממצאים וחקירה נפתחה. השוטרים עיכבו את החשוד בתקיפה לתחנת המשטרה לחקירה, ובסיומה שוחרר בתנאים מגבילים. משטרת ישראל תמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ותבצע את כל פעולות החקירה הנדרשות על מנת להגיע לחקר האמת".

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il