הפגנת פעילי ימין התקיימה הלילה (בין שבת לראשון) מול ביתה של נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות בתל אביב, במהלכה נעצרה הפעילה שפי פז ומפגין נוסף. המחאה נערכה בעקבות החלטת שופטי העליון להתיר את ההפגנות מול בית ראש הממשלה גם לאחר השעה 23:00.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

המשטרה עצרה שני חשודים בהפגנה בתל אביב מול ביתה של אסתר חיות, והחרימה ציוד הגברה באמצעותו גרמו המפגינים לרעש בלתי סביר, כך לדברי המשטרה. אחת מהן היא שפי פז, ממובילי המאבק נגד אוכלוסיית המסתננים מאפריקה לישראל ומהגרים בלתי חוקיים אחרים בשכונות דרום תל אביב. לפני מעצרה, ריססה גרפיטי בו נכתב "דם יהודי אינו הפקר".

כתובת הגרפיטי שריססה פז
כתובת הגרפיטי שריססה פז

"בזמן שבבלפור מאות אנשים המשיכו להפגין על אף דרישת המשטרה לסיים את ההפגנה, מול ביתה של אסתר חיות המשטרה עצרה שפי פז ודורון אברהמי", כך נמסר מהחזית לשחרור דרום תל אביב. "שוב הוכח שדין אחד לימין ודין אחר לשמאל".

כתובת הגרפיטי שריססה פז
כתובת הגרפיטי שריססה פז

לפני כשלושה שבועות נעצרו שלושה פעילים ביניהם פז, לאחר שריססו כתובות גרפיטי מול ביתה של נשיאת בית המשפט העליון. בין היתר, כתבו המרססים: "אסתר חיות - קברת את הציונות", "תודה שקברת את הדמוקרטיה" ו-"בג"צ החריב את דרום ת"א". מלבד פז נעצרו גם הפעילים הפוליטיים גלעד הלחמי ודורון אברהמי.