הודעת האיומים על חיי ראש הממשלה נתניהו: זמן קצר לאחר שנודע כי הודעת האיומים על חייו של נתניהו נשלחה מחשבון מזויף, כעת מקבל האירוע תפנית נוספת. עו"ד גונן בן יצחק, מראשי המחאה נגד ראש הממשלה נתניהו בבלפור, הגיש הבוקר (חמישי) תלונה במשטרה נגד טופז לוק, מנהל הניו מדיה של ראש הממשלה, מכיוון שבציוץ שבו פרסם נתניהו את הודעת האיומים, צורפה גם תמונה של בן יצחק אף שאינו קשור לאירוע. בן יצחק טען שעל ידי צירוף תמונתו לציוץ, שמו נקשר עם האיומים לרצח כלפי ראש הממשלה. לטענתו מדובר בהסתה נגדו: "ראש הממשלה הסית נגדי באופן אישי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"ברור לכל שמישהו 'הנדס' פוסט בדף של ראש הממשלה, עם תמונה שלי וכיתוב שבו שנתפס אדם חמוש בסכין ליד משרד ראש הממשלה", אמר בן יצחק בשיחה עם N12 זמן קצר אחרי הגשת התלונה. "מי שרואה את הציוץ ולא מבין את ההקשר רואה ישר את התמונה שלי, וזה ראש ממשלה שמסית נגד האנשים שמוחים נגדו, כדי שה"יגאל אמיר" המופרע התורן יתפוס מישהו מאיתנו ברחוב ויתקע בנו סכין".

הציוץ שנגדו בן יצחק התלונן:

בן יצחק גם ביקר בחריפות את השופטת שדנה היום בעניין בבית המשפט השלום בתל אביב. "מגיעה שופטת כמו ענת יהב ואומרת בדיון ששני הצדדים התגוששו והיא לא יודעת מי התחיל", אמר. "ראש הממשלה הסית נגדי באופן אישי ואני מטפל בזה כרגע ברמה המשפטית, הגשתי תלונה במשטרה נגד טופז לוק".

על ההחלטה להגיש תלונה נגד לוק ולא נגד נתניהו באופן אישי אמר בן יצחק: "אני לא מאמין שראש הממשלה הוא זה שהחליט לשים אותי על הכוונת. אני חושב שמנהלי הניו מדיה, עשו את זה והם צריכים לשאת באחריות".

מוקדם יותר היום דווח כי אותה ההודעה שראש הממשלה צירף בציוץ האמור, נכתבה מחשבון פייסבוק מזויף. "מבדיקה שערכו הצוותים הגלובליים שלנו בחו"ל עולה כי החשבון המדובר הינו חשבון פיקטיבי ועל כן הוא הוסר לאלתר מן הפלטפורמה", נכתב בהודעת פייסבוק.