שיירה של תומכי נתניהו נסעה אתמול ברחובות רחביה באזור בלפור - ובתיעוד שהגיע לידי החדשות 12 ופורסם הערב (שבת) בחדשות סוף השבוע, נראים חלק מנוסעיה יורדים מהרכבים ואחד מהם תוקף באלימות פעיל של תנועת "קריים מיניסטר". בתיעוד אחר שצולם לפני כשבועיים ושהגיע לידינו, נראה תומך בנתניהו שקורא לתומכים נוספים לצאת חמושים לרחובות "כמו בארה"ב".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

התיעוד הראשון צולם אתמול באזור בלפור, לא רחוק ממעון ראש הממשלה. שיירה של תומכי נתניהו נסעה ברחובות, ובשלב מסויים כמה נוסעים ירדו מהרכבים - ואחד מהם נראה תוקף את אחד מחברי תנועת "קריים מיניסטר" במקום. ככל הידוע לא הוגשה תלונה במשטרה.

התיעוד הזה מצטרף לסרטון אחר ששודר הערב, ושבו נראה אחד מתומכי נתניהו משדר בשידור חי הפגנה נגד ראש הממשלה תוך שהוא "מקריין" את האירוע לצופים: "חברים! אלפים פה נמצאים ברחובות, משחיתים. המשטרה לא יכולה עליהם! לעשות מה שצריך! אם צריך לצאת, כמו בארה"ב, עם נשקים, אז לצאת גם עם נשקים!".

דקות לאחר פרסום שני הסרטונים, מפלגת הליכוד פרסמה הודעה לתקשורת שבה נמסר: "ראש הממשלה מגנה כל סוג אלימות מכל צד, אבל בזמן שהתקשורת מהדהדת ומלבה את היצרים היא מתעלמת באופן גורף מהקריאות לרצח ראש הממשלה ומשפחתו, ומהחלטת בית העליון שבזמן ממשלת השמאל קבע סייגים להפגנות מול מעון ראש הממשלה - וכיום, תחת ממשלת הימין הסייגים האלה משום מה לא קיימים".‎