אושיית הרשת, פרסיליה קשתי, תשתחרר בקרוב מהכלא אחרי שחברי ועדת השחרורים החליטו לקצר את עונשה בשליש. כזכור, פרסיליה נידונה ל-24 חודשי מאסר בגין הריגתו והפקרתו של הולך הרגל דוד מזרחי ז"ל בן ה-82.

נעמי קניון, בתו של מזרחי, התנגדה לשחרורה של פרסיליה ושלחה מכתב לוועדת השחרורים בעניין, אך ללא הועיל. הבוקר (חמישי), הביעה קניון זעזוע עמוק מהחלטת הוועדה. "ההחלטה הזאת לא מתקבלת על הדעת, אני מבואסת", סיפרה קניון ב"חדשות הבוקר", "באופן אישי לא שמעתי עד היום חרטה - לא במהלך המשפט ולא אחרי. אני לא מאמינה בהבעת החרטה שלה, כי לתוך המאסר שלה היא הציגה מצג שווא לגמרי".

"פרסיליה ניהלה אורח חיים מזוייף לכאורה, אבל זה הראה בדיוק את מה שהיא מרגישה", המשיכה קניון, "היא לא הפנימה בכלל שהיא עשתה מעשה שעליו היא צריכה לשלם, וזה מה שמבאס. היא לועגת לחברה, היא לא שילמה את החוב שלה. אם כבר קבעו עונש שגם ככה כל כך דל ולא משקף את המעשה, תנו לה לפחות לשבת את מה שקבעתם. למה לקצר? איזו הרתעה, איזה מסר זה מעביר? הבחורה דרסה את אבא שלי".

פריסליה קשתי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם ​whereispk_)
פרסיליה קשתי | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם ​whereispk_

מה עבר לך בראש כששמעת שהיא משתחררת?
"ציפיתי לזה, לא חשבתי שזה יהיה אחרת. לפני חודשיים ביקשו ממני התייחסות לסיפור הזה, כתבתי מכתב אבל לא כל כך חזרו אליי. יום לפני כן צילצלו אליי מהפרקליטות להודיע לי שהם לא מתכוונים להתנגד לשחרור. אמרתי להם, בשביל מה התקשרתם בכלל? אם הייתי דורסת בן משפחה של אחד מחברי הוועדה, אותי היו משחררים? כשזה לא נוגע לך באופן אישי, כנראה שלא מתייחסים לזה ברצינות".

אנחנו מבינים שיש לפרסיליה תוכניות. היא רוצה להוציא ספר על המקרה ולהגיע גם לנטפליקס.
"עצוב מאוד. ברגע שהיא תשתחרר היא ישר תפתח את האינסטגרם שלה מחדש ותנהל אותו כאילו כלום. אבא שלי קבור באדמה כבר כמה שנים, אבל היא תעשה ספר, סרט ותהפוך לכוכבת קולנוע. היא רוצה להיות סלב, להתפרסם, וזאת אחרי שהרגה את אבא על מעבר חצייה. פרסיליה הייתה יכולה לקחת אחריות ולהגיד 'שגיתי' במקום לסחוב אותנו ארבע שנים במשפט הזוי עם כל מיני האשמות על אבא שלי".