תושב ירושלים בן 32 פנה הלילה (בין רביעי לחמישי) למשטרה ודיווח כי הוא זה שככל הנראה פגע בתינוק בן השנה וחצי עם רכבו ברחוב יוחנן יוסף מזרחי בירושלים - ופצע אותו באורח קשה. הוא עוכב לחקירה ורכבו נתפס לצורך איסוף ממצאים. לבסוף הוא שוחרר למעצר בית, ובמשטרה אומרים כי החקירה נמשכת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בן ה-32 גר ברחוב סמוך למקום שבו אירע האירוע. הוא טוען שהוא נסע, ואז הוא שמע רעש. הוא לא ראה את הילד קופץ. הוא טוען שעצר, יצא מהרכב, וראה את הילד על הכביש. הוא צלצל ודיווח למד"א ואז כשראה אנשים מגיעים עזב את המקום לביתו.

כאשר מאוחר יותר שמע בתקשורת את כל הדיווחים שמחפשים את הנהג הפוגע, הוא התקשר מיוזמתו למשטרה ואמר שאולי זה הוא. השוטרים לקחו את הרכב שלו ובודקים אם יש בו סימני פגיעה. באופן במפתיע, הוחלט במשטרה לשחרר אותו למעצר בית.

אמש דווח כי התינוק אותר על הכביש ברחוב יוחנן יוסף מזרחי בירושלים כשהוא במצב קשה. אישה שמצאה את התינוק שרוע על הכביש הזעיקה את המשטרה. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי במקום ופינו אותו לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא סבל מחבלת ראש. במקום שבו נמצא התינוק ממוקמת מצלמת אבטחה והמשטרה בחנה אז את הצילומים. 

באותו הערב עדכנה המשטרה כי אחד מכיווני החקירה שנבדקים זה תאונת פגע וברח, והלילה כאמור הצעיר הסגיר עצמו למשטרה. בבית החולים עדכנו הלילה שמצבו של התינוק בינוני וכן שהתינוק בהכרה מלאה וסובל משברים. בהמשך הוא יועבר לטיפול ביחידה לטיפול נמרץ ילדים.