טרגדיה בעפולה: גופת אישה כבת 40 נמצאה בדירה בעיר כשלצדה בתה בת השלוש. נבדק חשד שהאישה נפטרה לפני כמה ימים. שוטרים פרצו לדירה בעקבות דיווחים על קולות בכי של פעוטה ומסרו אותה לטיפול גורמי הרווחה. במד"א אומרים כי לא נמצאו סימני דם או אלימות על הגופה, המשטרה פתחה בחקירה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי מכר משפחה של האם ניסה לאתרה טלפונית כבר מיום שישי, אך ללא הצלחה. לאחר שהבין שבתה של האם לא הגיעה לגן, החליט להגיע לבקרה יחד עם בת זוגו. כאשר נקשו בדלת שמעו קולות בכי ללא מענה של האם ולכן הזעיקו את המשטרה.

שוטרי שהוזעקו למקום הזעיקו צוותי כיבוי שפרצו את דלת הדירה. במקום התגלה מחזה מזעזע - גופה של אישה בשנות ה-40 לחייה כשלצדה בתה בת השלוש. חוקרי מז"פ אספו ממצאים בזירה והגופה נשלחה לנתיחה במכון המשפטי.

מקורות שהיו בזירה אמרו ל-N12 כי ככל הנראה מדובר בהתאבדות וכי לא היו סמיני מאבק אלים על גופתה. ככל הנראה האישה הייתה חולה וחוותה צער רב מפטירת בעלה. עם זאת, לא ברור עדין מדוע בחרה, אם אכן מדובר בהתאבדות, לעשות זאת בעת שבתה בדירה - ומדוע לא היה ניסיון למצוא עבורה פתרון כל שהוא.

בנוסף, בשלב זה לא עולה חשד לפלילים, אך החקירה בעיצומה. במד"א אומרים שלא נמצאו סימני אלימות או דם על הגופה, אך הדירה הייתה במצב מוזנח. הילדה נמסרה לטיפול גורמי הרווחה.