פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (רביעי) כתב אישום נגד רשיד אחליל, שוהה בלתי חוקי מהרשות הפלסטינית בן 25, שמואשם בביצוע ביצע מספר מעשים מגונים בשתי אחיות קטינות בחוף הים באשדוד. לפי כתב האישום, אחליל הגיע לחוף הים, הבחין בשתי האחיות, בנות 13 ו-16, וביצע בהם מעשים מגונים ללא הסכמתן ולעיתים תוך שימוש בכוח. הפרקליטות: "הנאשם ניצל את הרחצה בים כדי לבצע בקטינות מעשים מגונים לשם גירוי סיפוק או ביזוי מיניים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפי כתב האישום אחליל, תושב כפר אמר, הגיע בשבוע שעבר בשעות אחר הצהריים לחוף רובע י"א באשדוד. הוא שהה במים סמוך לאזור שבו רחצו הקטינות, ובמהלך הרחצה נעמד הנאשם סמוך לאחת מהן, נצמד לגופה ותפס את ישבנה. הקטינה סברה כי הנאשם עשה זאת בטעות ולא העירה לו.

אחליל המתין ואז נצמד אליה שוב מאחור תוך שהוא מחכך בה את איבר מינו, ובידו השנייה נגע באיבר מינה. היא הצליחה להתרחק ממנו, אבל אז שוב אחליל התקרב אליה, עשה בה מעשים מגונים נוספים ואף ניסה לתפוס בה בחזה.

לבסוף הצליחה הקטינה להתרחק, והנאשם שאל אותה "מה לא?", והיא השיבה: "לא". לאחר זמן קצר, אחליל חזר לבצע את זממו, הפעם נגד אחות הקטינה, וביצע בה מעשים מגונים דומים לאלה שביצע באחותה, בכ-5-6 ניסיונות.

בתחילה, הקטינות לא סיפרו לאיש על מעשי הנאשם, אלא דיברו ביניהן בעניין זה. אימן של הקטינות ביקשה מהן לספר מה קרה ואז הן סיפרו לה את שאירע והצביעו על הנאשם שישב בצמוד אליהן בחוף. האם פנתה למציל שהזעיק את המשטרה והצליח לעכב את הנאשם שניסה להימלט.

לטענת הנאשם, הוא בלע מים ומישהו פגע בו והוא נהדף על הבנות ופגע בקטינות כתוצאה מכך. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.