בית משפט השלום בפתח תקווה גזר היום (ג') על בנימין ברשישת ועופר סלע 26 ו-20 חודשי מאסר. השניים הואשמו לפני כשנתיים בשידור של תכנים של קטינים בעלי אופי מיני-פדופילי בשם פרויקט watchme 247. בנוסף הטיל בית המשפט על כל אחד מהם קנס בסך 5,000 שקלים, והם נדרשו לשלם פיצוי בסך 50,000 שקלים לקטינה שנפגעה ממעשיהם.

כזכור, נגד השניים הוגש לפני כשנתיים כתב אישום חמור וחריג בנסיבותיו לאחר שהפעילו אתר אינטרנט בתשלום שהכיל חומרי צפייה ישירה בבית של משפחה באילת תוך פגיעה בצנעת הפרט של הדיירים, בעיקר של הקטינים.

אתר האינטרנט שהפעילו השניים אפשר לגולשים לצפות בשידור חי במצלמות שהותקנו בבתים של משפחות תמורת תשלום. "המיזם שווק כמיזם ריאליטי פורץ דרך, אך עם הזמן מהלך העניינים הידרדר לכדי ייצור ופרסום של תכנים פדופיליים מתוך ביתה של אחת המשפחות" טענו אז בפרקליטות. חלק מהתכנים גם היו זמינים לצפייה חוזרת.

לפי האישום, ברשישת וסלע, תושבי אילת, שכנעו משפחה המתגוררת בעיר להתקין מצלמות בביתה. המצלמות הוצבו גם במקומות "רגישים" בבית - חדרי השינה של שלושת הילדים, בגילאי 14 ו-11, חדרי השירותים והמקלחת. השניים הפצירו בבני המשפחה, לרבות הקטינים, להסתובב עירומים בבית וכדומה, הכל על מנת להגדיל את האטרקטיביות של השידור.

"הנאשמים שצפו בשידורים באופן תדיר ועקבו אחר מספר הגולשים הצופים בשידור בזמן אמת, גילו עלייה משמעותית במספרם בעת שידור מצבים אינטימיים בבית ההורים, לרבות בעת כניסת הקטינה למקלחת. עוד קיבלו פניות והודעות מגולשים בדרישה לכלול תכנים מיניים מפורשים יותר של ילדי הבית, ובעיקר תכנים מיניים של הקטינה" נכתב בגזר הדין. הנאשמים, שהיו מודעים למצבה הכלכלי הרעוע של המשפחה, איימו עליה שאם הם לא יספקו "תוכן מעניין יותר" הם יפסיקו עמם את ההתקשרות ובהמשך התקינו בבית מצלמות נוספות והשניים שידרו באתרם פעילויות בעלות אופי מיני ואינטימי ובכללן כאלו שבוצעו על ידי הקטינה, האחים וקטינים נוספים שהתארחו בבית.

במהלך תקופת ההפעלה מכרו ברשישת וסלע קרוב ל-7,000 מנויים לאתר בסכום כולל של לפחות 140,000 דולר. המנויים באתר קיבלו גישה בלעדית לסרטונים יחודים בעלי אופי מיני בהם נחזים קטינים בעירום או במהלך אקט מיני. בין היתר סרט בו הקטינה ניצפית בעירום מלא בחדר המקלחת, סרטון בו הקטינה מבצעת פעילות הנחזית כאוננות וסרט אוסף ערוך ובו רואים את דיירי הבית ואורחיהם בעת עשיית צרכים בשירותים.

השופטת מרב גרינברג אמרה בדיון: "נסיבות המעשים בגינן הורשעו הנאשמים אכן חריגות וחמורות. מדובר במקרה שאין קודם לו, ובמיזם ריאליטי, שהחל בצילום זוגות ומשפחות בגבולות החוק, והדרדר, לשם בצע כסף, להפעלת אתר פורנוגרפיה בהשתתפות קטינים". השופטת אף התייחסה לכתב האישום הנוסף שהוגש בפרשה, נגד ההורים שאפשרו את חשיפת ילדיהם, ואמרה: " ניתן היה לצפות משני נאשמים נורמטיביים ובעלי משפחות, שיתנהלו ביתר אחריות וזהירות. מקום שהורים חלשים הזקוקים לכסף נכשלו בהגנה על ילדיהם, מצופה היה מהנאשמים, כבעלי המיזם, לעצור הכל ולשים גבול. אלא, שהפיתוי הכספי, הלחץ מצד המנויים והרצון לספק מבוקשם הכריעו את הכף, ומיד לאחר הסכמת ההורים, הותקנו בבית 11 מצלמות נוספות"